Українських водіїв чекає судова тяганина

05.06.2018 г. в 10:10, ubr.ua

Депутати українського парламенту пропонують внести суттєві поправки в закон «Про паркування», ще до вступу його в силу. Зокрема йдеться про внесення змін до суті поняття «послуги паркування», передає UBR.ua.

Законопроект №8423 пропонує покласти на паркувальників відповідальність не тільки за «непроникнення в них сторонніх» осіб, а й за їх збереження і цілісність. Для цього суть поняття “паркування” фактично хочуть прирівняти до терміну “зберігання”. Як і раніше, паркувальний майданчик буде зобов’язана видати автомобіль власнику на першої його вимоги.

При цьому документ пропонує заборонити переміщати розміщений на парковці автомобіль, крім випадків, коли він істотно перешкоджає руху інших машин. Навіть в тих випадках, коли його власник відмовляється платити за послуги.

Та й взагалі, хоч якось обмежувати рух авто в разі несплати або неповної оплати за послуги документ суворо забороняє. І пропонує розбиратися з боржником в судах.

Іншими словами, якщо проект буде прийнятий в сесійній залі, автомобілісти зможуть, спираючись на його норми, не платити за парковку. Ні евакуювати авто, ні заборонити йому виїхати з території паркувального майданчику не можна.

загрузка...
Еще одна новость

Новый Nissan Leaf разорвал рынок: ажиотаж на электрокар превысил все ожидания

05.06.2018 г. в 10:10, autonews.ua

Не только Tesla испытывает трудности с удовлетворением спроса на свой электромобиль. Nissan, у которого в плане наладки производства и конструкции самого авто все гладко, тоже не может удовлетворить спрос. В данном случае причина в огромном спросе на японский электрокар. На конец апреля Nissan продал в Европе около 11902 новых Leaf — это рекорд…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Сторонники еврономеров жестко ответили на новые ставки растаможки от Южаниной (видео)

05.06.2018 г. в 10:10, autonews.ua

Растаможкой для мажоров и полумерами, — так окрестили активисты «Авто Евро Силы» предложенные главой парламентского комитета по вопросам налоговой и таможенной политики Нины Южаниной ставки растаможивания автомобилей. Ответ активистов был опубликован на портале «Авто Евро Сила Харьков». «Нам в очередной раз предлагают полумеры. Не секрет, что…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть