"Рух до Європи": Порошенко повідомив про будівництво моста через Дунай

05.06.2018 г. в 10:42, businessua.com

Глава Української держави Петро Порошенко анонсував будівництво моста через річку Дунай. Крім того він взяв участь у відкритті нового мостового переходу на автодорозі М-15 «Одеса - Рені», розташованого біля села Паланка (Молдова).

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Гарант Конституції України зазначив, що під час візиту прем'єр-міністра Болгарії в Україну були дані необхідні доручення щодо проекту будівництва міжнародної траси не тільки по маршруту Одеса - Рені, а й через Румунію і Болгарію, щоб таким чином зв'язати три країни. Президент зазначив: «Ми маємо кілька можливих місць для побудови моста через Дунай. Ми починаємо розробку необхідної проектної документації та погодження з нашими румунськими та болгарськими партнерами. Упевнений в тому, що цей рух правильне. Рух до Європи».

Також в повідомленні зазначається, що протяжність мостового переходу на автодорозі М-15 «Одеса - Рені» біля села Паланка становить 152,36 метра. Будівництво відбувалося з грудня 2016 по травень 2018 року. Вартість будівництва склала 112,4 мільйона гривень, в тому числі за рахунок державного бюджету, кредитних коштів, залучених «Укравтодором» під державні гарантії, та коштів від митних надпланових надходжень. Примітно, що міст має стратегічне значення для Одеської області, адже він поєднує через заплаву річки Дністер південну частину області (Бессарабію), дев'ять районів, а також великі міста з обласним центром і столицею. Старий міст був побудований в 1960 році, мав загальну довжину 145,3 метра і завширшки 8,98 метра.

загрузка...
Еще одна новость

Українських водіїв чекає судова тяганина

05.06.2018 г. в 10:42, ubr.ua

Депутати українського парламенту пропонують внести суттєві поправки в закон «Про паркування», ще до вступу його в силу. Зокрема йдеться про внесення змін до суті поняття «послуги паркування», передає UBR.ua. Законопроект №8423 пропонує покласти на паркувальників відповідальність не тільки за «непроникнення в них сторонніх» осіб, а й за їх збереження…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новый Nissan Leaf разорвал рынок: ажиотаж на электрокар превысил все ожидания

05.06.2018 г. в 10:42, autonews.ua

Не только Tesla испытывает трудности с удовлетворением спроса на свой электромобиль. Nissan, у которого в плане наладки производства и конструкции самого авто все гладко, тоже не может удовлетворить спрос. В данном случае причина в огромном спросе на японский электрокар. На конец апреля Nissan продал в Европе около 11902 новых Leaf — это рекорд…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть