Окупанти розповіли про нове досягнення Кримського мосту

05.06.2018 г. в 19:49, mmr.net.ua

Кримську окупаційну владу проінформували про завершення роботи над пальових фундаментом залізничної частини моста через Керченську протоку.

«Остання трубчаста паля занурена в основу опори № 254, яка розташована найближче до фарватерної по керченському напрямку. В цілому за час будівництва в дно Керченської протоки під автодорожню і залізничну частини Кримського моста вдалося занурити 6 694 палі трьох типів», – наголошується в повідомленні інформаційного центру« Кримський міст». Більш того, є інформація що вимоги до профілю залізниць швидше, ніж у автодоріг, в зв’язку з чим залізничний міст більш плавно піднімається до фарватеру – з 5 до 35 метрів.

«Його опори більш масивні, саме тому і більшу кількість паль в його фундаментах. Зокрема, якщо під опори автодорожнього моста занурено 2 576 трубосвай, то під залізничні – 2 788 трубосвай», – сказано в повідомленні. Нагадаємо, що незаконні влади Криму 15 травня офіційно відкрили автомобільну частину Кримського моста.

загрузка...
Еще одна новость

Нові ставки розмитнення авто викликали обурення українців

05.06.2018 г. в 19:49, auto.24tv.ua

Державне регулювання в сфері розмитнення вживаних автомобілів, важко назвати ефективним. Очевидно, що існуюче законодавство з цього питання потребує термінових та кардинальних змін. Розуміють це і в парламенті. Нещодавно голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна розповіла про нові ставки за якими можна буде розмитнювати…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

З нагоди прем’єри нових "Зоряних війн" Nissan випустив кросовер, схожий на космічний корабель

05.06.2018 г. в 19:49, auto.24tv.ua

Автовиробник не зміг оминути гучну прем’єру "Хан Соло: Зоряні війни" і випустив з цієї нагоди новий автомобіль! Стилізований Nissan нагадує зореліт – його оснастили алюмінієвими накладками, антеною, лазерною гарматою, а також додали три потужні сабвуфера.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть