Відомий автобренд припинив продажі автомобілів у Європі

05.06.2018 г. в 20:32, mmr.net.ua

Німецький автовиробник Porsche призупинив продаж нових автомобілів в Європі. За даними газети Frankfurter Allgemeine Zeitung, причиною є перехід на нові цикли виміру вихлопів WLTP і RDE, які спричинили за собою більш жорсткі вимоги як до процедури допуску під час випробувань, так і при експлуатації в реальних дорожніх умовах.

Нові норми поступово набирають чинності з вересня цього року. Бензинові двигуни як правило можуть вкластися в ці межі, тільки якщо вони обладнані фільтрами твердих частинок.

З п’ятниці на інтернет-сторінці конфігуратора з’явилося оголошення: “Обрана модель короткочасно недоступна в якості нового автомобіля вільної конфігурації через майбутню модельну ревізію”. А в центрі Porsche покупцеві повідомили, що нових автомобілів моделей Cayenne та Panamera доведеться чекати щонайменше до березня 2019 року. Офіційної заяви Porsche з цього приводу поки не надходило.

Агентство Reuters у свою чергу з посиланням на представника Porsche повідомило, що мова йде лише про обмеження продажів. “Тимчасово буде обмежено пропозицію. Але ми не припиняємо продаж нових автомобілів”, – заявив агентству представник компанії в Штутгарті.

загрузка...
Еще одна новость

Окупанти розповіли про нове досягнення Кримського мосту

05.06.2018 г. в 20:32, mmr.net.ua

Кримську окупаційну владу проінформували про завершення роботи над пальових фундаментом залізничної частини моста через Керченську протоку. «Остання трубчаста паля занурена в основу опори № 254, яка розташована найближче до фарватерної по керченському напрямку. В цілому за час будівництва в дно Керченської протоки під автодорожню і залізничну частини…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Нові ставки розмитнення авто викликали обурення українців

05.06.2018 г. в 20:32, auto.24tv.ua

Державне регулювання в сфері розмитнення вживаних автомобілів, важко назвати ефективним. Очевидно, що існуюче законодавство з цього питання потребує термінових та кардинальних змін. Розуміють це і в парламенті. Нещодавно голова комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна розповіла про нові ставки за якими можна буде розмитнювати…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть