Експерт розповів, як українців дурять на заправках

05.06.2018 г. в 23:37, mmr.net.ua

Бензин дорожчає щороку, але чи змінюється його якість? Ми разом з нашим постійним експертом Максимом Несміяновим перевірили три столичні заправки. Шукали підтвердження якості бензину, дотримання норм пожежної безпеки та відсутність махінацій, а натомість знайшли багато цікавого.

Заїжджаючи на заправку, зверніть увагу на стелу з цінами. Бачите, що вартість дизелю або бензину відрізняється на 3-5 гривень? Готуйтеся до обману: або недолив, або бодяга. Це суперечить здоровому глузду, адже така ціна виходить нижчою, ніж під час закупівлі оптом.

Придивіться до паливно-роздавальних колонок. Якщо вони старого покоління або досить поганенько виглядають – це має вас насторожити. Вони найзручніші для махінацій із паливом. Підкрутити недолив на такій автоматиці дуже легко.

Відповідно до Держстандарту, наявність опломбування свідчить, що бензин справжній, не розмішаний. І свідчить про те, що цю заправку перевіряють хоча б один раз на півроку.

Якщо бачите розламані шланги, старі колонки, відсутність пломб – якість бензину вам тут не гарантують.

Наступний крок – це перевірка документів. Не соромтеся і наполягайте, щоб вам показали паспорт якості палива. Із нього ви дізнаєтеся, звідки та коли завезли бензин.

загрузка...
Еще одна новость

Россияне нагло нарушают правила дорожного движения в Украине

05.06.2018 г. в 23:37, autotheme.info

Буквально вчера мы рассказывали о том, как некоторые россияне пытаются маскировать свои автомобили в Украине, опасаясь гнева активистов. Но есть среди гостей из ближнего зарубежья и откровенные наглецы, которые не только оставляют номерные знаки без изменений, но и ведут себя на дороге по-хамски. Об одном таком российском наглеце рассказал на своей…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

4 несподіваних способи продовжити життя свого автомобіля

05.06.2018 г. в 23:37, mashyna.com.ua

Регулярне техобслуговування і якісні запчастини – не єдине, що збільшує термін експлуатації вашої машини. Існують і інші речі, про які багато хто навіть не підозрює. Практично кожен автомобіліст знає, наскільки важливо вчасно міняти масло в двигуні, повітряний і паливний фільтри, колодки, ремінь ГРМ і інші витратні матеріали. Адже від правильного…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть