Україна відмовиться від стандарту «Євро-5» для вживаних авто

06.06.2018 г. в 00:31, auto.24tv.ua

Схоже, цього літа Україну дійсно чекає зміна митного законодавства що до імпорту вживаних авто. Активісти співтовариства власників авто на іноземній реєстрації ратують за лібералізацію законів.

Наразі невідомо, про який саме законопроект розповідають активісти, але позитивний настрій та принципове узгодження позицій що до відміни норм Євро-5 стосовно вживаних автомобілів радує власників “євроблях”.

У своєму відеозверненні активісти «АвтоЕвроСили» розповіли про законопроект, в якому норми «Евро5» при ввезенні автомобілів не будуть враховуватися. Але нові ставки акцизів, які будуть впроваджені на ввезення всіх без винятків легковиків, поки їм не відомий.

Втім, маючи досвід ведення переговорів з державою багато хто з власників авто на іноземній реєстрації сумнівається в адекватності митних ставок, що будуть запропоновані владою.

загрузка...
Еще одна новость

Експерт розповів, як українців дурять на заправках

06.06.2018 г. в 00:31, mmr.net.ua

Бензин дорожчає щороку, але чи змінюється його якість? Ми разом з нашим постійним експертом Максимом Несміяновим перевірили три столичні заправки. Шукали підтвердження якості бензину, дотримання норм пожежної безпеки та відсутність махінацій, а натомість знайшли багато цікавого. Заїжджаючи на заправку, зверніть увагу на стелу з цінами. Бачите, що…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Россияне нагло нарушают правила дорожного движения в Украине

06.06.2018 г. в 00:31, autotheme.info

Буквально вчера мы рассказывали о том, как некоторые россияне пытаются маскировать свои автомобили в Украине, опасаясь гнева активистов. Но есть среди гостей из ближнего зарубежья и откровенные наглецы, которые не только оставляют номерные знаки без изменений, но и ведут себя на дороге по-хамски. Об одном таком российском наглеце рассказал на своей…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть