Власників «євроблях» чекають добрі новини

06.06.2018 г. в 08:34, mashyna.com.ua

Схоже, цього літа Україну дійсно чекає зміна митного законодавства що до імпорту вживаних авто. Активісти співтовариства власників авто на іноземній реєстрації ратують за лібералізацію законів.

Наразі невідомо, про який саме законопроект розповідають активісти, але позитивний настрій та принципове узгодження позицій що до відміни норм Євро-5 стосовно вживаних автомобілів радує власників “євроблях”.

У своєму відеозверненні активісти “АвтоЕвроСили” розповіли про законопроект, в якому норми “Евро5” при ввезенні автомобілів не будуть враховуватися. Але нові ставки акцизів, які будуть впроваджені на ввезення всіх без винятків легковиків, поки їм не відомий.

Втім, маючи досвід ведення переговорів з державою багато хто з власників авто на іноземній реєстрації сумнівається в адекватності митних ставок, що будуть запропоновані владою.

загрузка...
Еще одна новость

Партию КРАЗов отправили работать «по пояс» в морской воде

06.06.2018 г. в 08:34, autonews.ua

Партия оригинальных полноприводных автомобилей изготовлена Кременчугским автозаводом для одной из стран Юго-Восточной Азии. Об этом сообщили в пресс-службе «АвтоКрАЗа». Мощные 12-кубовые самосвалы КрАЗ-65032 и шасси-контейнеровозы КрАЗ-63221, согласно ТЗ заказчика, предназначены для сверхтяжелых условий эксплуатации — строительных работ на побережье,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Почему в Израиле предпочитают маршрутки

06.06.2018 г. в 08:34,

Местные жители на желтые бусики буквально молятся. Вам не послышалось. Почему тамошний люд еженедельно предпочитает тесные маршрутки, а не просторные автобусы, в которых есть и вай-фай, и кондиционер? Смотрите в сюжете.

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть