Без свідків: Порушення правил водіями поліція оформлятиме по-новому

06.06.2018 г. в 19:42, auto.ria.com

МВС підготувало зміни до інструкції з оформлення поліцейськими адмінматеріалів.

Нововведення стосуватимуться механізму оформлення правопорушень, зафіксованих поліцейськими не в автоматичному режимі. Після офіційного оприлюднення наказу МВС №318 від 13.04.2018 року, під час складання протоколу патрульний буде зобов’язаний роз’яснити порушникові права та обов’язки, передбачені у статті 268 КУпАП. Водія, який порушив правила, проінформують що він має право знайомитись з матеріалами справи, давати пояснення, докази, заявляти клопотання; при розгляді справи користуватись послугами адвоката, виступати рідною мовою і користуватись послугами перекладача.

Також, у разі настання ДТП, її учасники отримають право провести фотозйомку місця пригоди, та одразу долучити ці матеріали до справи. Зараз щоб це зробити, потрібно подати окрему письмову заяву до відповідного підрозділу поліції.

Ще одна із змін – у разі відмови порушника від підписання протоколу про адмінпорушення патрульні в документі робитимуть про це запис, а двох свідків для підтвердження відмови водія не залучатимуть.

загрузка...
Еще одна новость

Черговий герой парковки підірвав соцмережі

06.06.2018 г. в 19:42, mmr.net.ua

Один із столичних водіїв вразив очевидців манерою паркуватися. У Мережі показали світлину з черговим героєм парковки у Києві, який залишив своє авто в недозволеному місці, передає Київ Оперативний.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На Днепропетровщине дорога после ремонта стала радиоактивной

06.06.2018 г. в 19:42, dnepr.news

В Каменском на Днепропетровщине специалисты зафиксировали превышение допустимого уровня радиационного фона после ямочного ремонта дороги на улице Шепетова. Об этом сообщили в пресс-службе Главного управления Госпродпотребслужбы в Днепропетровской области. Как рассказали в ведомстве, повышенный радиационный фон наблюдается в отдельных точках –…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть