В Україні можуть запровадити «податок на старість» для імпортних б/в автомашин

07.06.2018 г. в 08:02, economics.unian.ua

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики підготував законопроект, спрямований на врегулювання ситуації з правилами ввезення до країни вживаних автомобілів, про що на прес-конференції повідомив народний депутат України Роберт Горват (фракція «Блок Петра Порошенка»).

За його словами, існує кілька варіантів комплексного вирішення проблеми як такої.

«Обмежувати екостандартами ввезення автомобілів — це тимчасовий метод, і він неправильний. Майже ніде в країнах Європи і світу ніхто цього не робить. Нормально — змушувати людину, яка хоче купити автомобіль, заплатити за «старість». Чим більше він забруднює атмосферу — тим більше він повинен платити», — сказав він.

За словами народного депутата, комітет, членом якого він є, вже підготував відповідний законопроект, який має бути зареєстрований у найближчі два-три тижні.

Крім того, сам Горват разом з групою депутатів розробив альтернативний законопроект, який має таку саму мету.

«Цей законопроект має таку саму мету, той самий «податок на старість», це диференційований акциз на момент реєстрації автомобіля. Чим старший вік — тим більший акциз», — сказав він.

Народний депутат додав, що в крайньому разі, якщо жоден із законопроектів не буде прийнятий, члени парламенту можуть продовжити дію закону №1389-19 (проект 3251 від 07.10.2015), яким до 31 грудня 2018 року встановлено пільгові ставки акцизного податку на імпортні вживані автомобілі.

9 червня 2017 року Верховна Рада України прийняла закон про перенесення запровадження екологічного стандарту «Євро-6» для автомобілів на 1 січня 2020 року. З 1 серпня 2016 року в Україні набув чинності закон про зниження акцизу на імпорт вживаних автомобілів. Термін дії цього закону встановлено до 31 грудня 2018 року.

загрузка...
Еще одна новость

Tesla показала тайную машину и новый Roadster в действии (видео)

07.06.2018 г. в 08:02, www.facenews.ua

В видеоролике есть несколько интересных моментов, в том числе "тайная машина", покрытая тканью, и съемка нового Roadster в действии. Компанія Tesla выпустила новое видео. В видеоролике длиной менее 2 мин. есть несколько особенно интересных моментов, в том числе "тайная машина", покрытая тканью, и съемка нового Roadster в действии. Как известно,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Самый дорогой автомобиль в мире продали за $70 миллионов (видео)

07.06.2018 г. в 08:02, www.facenews.ua

Всего, как известно, выпущено лишь 39 Ferrari 250 GTO. Самый дорогой в мире спорткар - Ferrari 250 GTO – продали за $70 млн. Такая стоимость является рекордной. Ранее неизвестный коллекционер заплатил за машину этой же модели $52 млн. Покупателем спорткара оказался миллиардер Девид МакНейл - руководитель компании по производству ковриков…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть