Українських водіїв чекає судова тяганина

07.06.2018 г. в 17:00, uamotors.com.ua

Депутати українського парламенту пропонують внести суттєві поправки в закон «Про паркування», ще до вступу його в силу. Зокрема йдеться про внесення змін до суті поняття «послуги паркування», передає UBR.ua.

Законопроект №8423 пропонує покласти на паркувальників відповідальність не тільки за «непроникнення в них сторонніх» осіб, а й за їх збереження і цілісність. Для цього суть поняття “паркування” фактично хочуть прирівняти до терміну “зберігання”. Як і раніше, паркувальний майданчик буде зобов’язана видати автомобіль власнику на першої його вимоги.

При цьому документ пропонує заборонити переміщати розміщений на парковці автомобіль, крім випадків, коли він істотно перешкоджає руху інших машин. Навіть в тих випадках, коли його власник відмовляється платити за послуги.

Та й взагалі, хоч якось обмежувати рух авто в разі несплати або неповної оплати за послуги документ суворо забороняє. І пропонує розбиратися з боржником в судах.

Іншими словами, якщо проект буде прийнятий в сесійній залі, автомобілісти зможуть, спираючись на його норми, не платити за парковку. Ні евакуювати авто, ні заборонити йому виїхати з території паркувального майданчику не можна.

загрузка...
Еще одна новость

Актуальные цены на б/у авто с ДВС и электромобили из США

07.06.2018 г. в 17:00, www.autocentre.ua

Б/у авто из США все чаще привлекают украинцев. Такие машины зачастую выгоднее покупать, чем на внутреннем рынке, плюс среди них встречаются весьма интересные экземпляры в хорошем, а порой и в отличном состоянии. Но альтернативой “евробляхам” их тяжело назвать, так как из Штатов в основном пригоняют авто более дорогие и престижные авто. В этом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Раді пояснили нові правила для «євроблях»

07.06.2018 г. в 17:00, mashyna.com.ua

Жорсткі правила ввезення автомобілів з литовською реєстрацією через український кордон, призведе лише до подорожчання авто, але не вирішить проблему в цілому. У коментарі народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка Віталій Гудзенко заявив, що від 17 травня для ввезення на територію України авто на литовських номерах, потрібен дозвіл на роботу…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть