В Україні може з’явитися новий автомобільний завод

08.06.2018 г. в 11:48, www.dw.com

В Україні триває робота зі створення кластера з виробництва автомобільних компонентів та автомобілів. Про це в інтерв’ю DW повідомив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов.

“Ми дуже задоволені роботою з німецькими виробниками автозапчастин і різноманітними іншими компаніями стосовно створення автомобільного кластера (…) з центром у Львові”, – зазначив Нефьодов під час візиту до Брюсселя.

Нагадаємо, в Україні працюють виробничі потужності німецьких компаній Leoni, Elektrokontakt та Bader. Перші дві випускають електричне обладнання для автомобілів, третя – чохли на сидіння. Крім того, за словами Нефьодова, ведуться переговори з компанією Volkswagen щодо можливості відкриття збирального виробництва в Україні.

Відповідаючи на запитання DW щодо інвестицій в Україну, заступник міністра зауважив: “Звичайно, ми не задоволені абсолютним рівнем (інвестицій – Ред.) і ми маємо робити значно більше, але позитивна динаміка точно вражає. Минулого року обсяг капітальних інвестицій в країні зріс більше ніж на 22 відсотки”.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні мoжyть сильнo змiнитися пeрeхрeстя

08.06.2018 г. в 11:48, autonews.ua

В Україні мoжyть сильнo змiнитися пeрeхрeстя На перехрестях великих доріг можуть з’явитися спеціальні захисні огородження. Вони будуть призначені для захисту пішоходів від автомобілів. Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Лев Парцхаладзе на своїй сторінці в соцмережі. Точніше,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Водителям дали возможность постоянно менять машины

08.06.2018 г. в 11:48, autotheme.info

Компания Mercedes-Benz предложила своим клиентам некую программу подписки. Это когда вы по сути не покупаете автомобиль, а берете его в аренду за фиксированную сумму в месяц. А со сменой поколений получите новую. Благодаря ей машины можно менять «как перчатки» — доступны почти все модели марки. Таким образом можно в зависимости от своих потребностей…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть