Гройсману дають добро на вирішення питання з «євробляхами» за місяць

08.06.2018 г. в 16:38, auto.24tv.ua

Народний депутат України Сергій Міщенко подав в Верховну раду України геніальний по своїй суті проект. На його думку прийняття цього документу вирішить проблему масової експлуатації «євроблях» в Україні.

Народний депутат подав в парламент «Проект постанови про вжиття невідкладних заходів для розв’язання проблеми неконтрольованого ввезення на територію України вживаних автомобілів» №8427.

Фабула документу вражає своєю лаконічністю та складеться всього з трьох пунктів:

1. Доручити Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови розв’язати проблему неконтрольованого ввезення на територію України, обігу та використання в Україні вживаних автомобілів без проведення їх реєстрації відповідно до закону.

2. Заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України особистий звіт Прем’єр-міністра України про виконання цієї Постанови.

3. Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Ніяких конкретних правових механізмів для вирішення цього питання не пропонується. Яким чином підлеглі Прем’єр-міністра повинні вирішити це питання також на зазначається.

Нагадаємо, що проблема з масовою експлуатацією українцями авто на іноземній реєстрації виникла через фактичну заборону розмитнення вживаних авто старше 2010 року випуску.

загрузка...
Еще одна новость

В Україні готують новий податок для водіїв

08.06.2018 г. в 16:38, autotheme.info

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики підготував законопроект, спрямований на врегулювання ситуації з правилами ввезення до країни вживаних автомобілів, про що на прес-конференції повідомив народний депутат України Роберт Горват (фракція «Блок Петра Порошенка»). За його словами, існує кілька варіантів комплексного…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ринок вживаних авто в Україні побив новий рекорд

08.06.2018 г. в 16:38, www.autocentre.ua

За травень в Україні першу реєстрацію пройшли 7761 вживаних авто, тобто їх частка на авторинку склала 53%. Як повідомляє асоціація “Укравтопром”, в порівнянні з травнем минулого року зростання склало 72%. Всього ж з початку року в Україну ввезли і вперше зареєстрували 32,9 тис. старих автомобілів. Це на рекордні 81% більше, ніж за аналогічний період…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть