Платні парковки зроблять безкоштовними

08.06.2018 г. в 23:09, mashyna.com.ua

Протягом 2018 року водії електромобілів зможуть безкоштовно паркуватися на платних міських парковках у Варшаві та інших великих містах Польщі.

Це один із заходів, запропонованих у законі про електромобілі. Документ уже підтримали уряд та президент, зараз він очікує схвалення Єврокомісією.

Крім цього, в Польщі мають запрацювати 6000 електрозарядних станцій і створити спеціальний фонд підтримки еко-транспорту.

Нагадаємо, з 1 січня до 31 грудня 2018 року, транспортні засоби, які оснащено виключно електричними двигунами, можна ввозити в Україну без сплати податку на додану вартість (ПДВ) та акцизу. Крім того, ставка ввізного мита, на транспортні засоби, оснащені виключно електричними двигунами (одним або декількома) становить 0% від митної вартості.

загрузка...
Еще одна новость

Китайский коп нашел гениальный способ избавиться от пробки

08.06.2018 г. в 23:09, hronika.info

Старенький человек с двумя палками попытался перейти широченную автодорогу. Впрочем, через почтенный возраст передвигался очень медленно. Наверное, добрая сотня водителей с обеих сторон перехода пытались терпеливо ждать. И ситуация накалялась. На дороге начала образовываться огромная пробка. На помощь пришел полицейский. Он подхватил мужчину…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У кожній третій ДТП фігурує авто «на бляхах»

08.06.2018 г. в 23:09, mashyna.com.ua

Цікаву закономірність зафіксували правоохоронці. Вони стверджують – 30% ДТП в області стаються через водіїв, які керують авто на так званих «євробляхах». Серед основних причин – відсутність належного водійського досвіду. Також водії цих автомобілів легко розстаються зі своїм майном, залишаючи на місці пригоди. Детальніше про це у сюжеті ІНТБ: …

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть