У Раду надійшов документ, який вирішить проблему «євроблях» в Україні

09.06.2018 г. в 09:06, mashyna.com.ua

Народний депутат України Сергій Міщенко подав в Верховну раду України геніальний по своїй суті проект. На його думку прийняття цього документу вирішить проблему масової експлуатації «євроблях» в Україні. Про це інформує офіційний сайт Верховної Ради України.

Народний депутат подав в парламент «Проект постанови про вжиття невідкладних заходів для розв’язання проблеми неконтрольованого ввезення на територію України вживаних автомобілів» №8427.

Фабула документу вражає своєю лаконічністю та складеться всього з трьох пунктів:

Доручити Кабінету Міністрів України у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови розв’язати проблему неконтрольованого ввезення на територію України, обігу та використання в Україні вживаних автомобілів без проведення їх реєстрації відповідно до закону.

Заслухати на пленарному засіданні Верховної Ради України особистий звіт Прем’єр-міністра України про виконання цієї Постанови.

Постанова набирає чинності з дня її прийняття.

Жодних конкретних правових механізмів для вирішення цього питання не пропонується. Яким чином підлеглі Прем’єр-міністра повинні вирішити це питання також на зазначається.

Нагадаємо, що проблема з масовою експлуатацією українцями авто на іноземній реєстрації виникла через фактичну заборону розмитнення вживаних авто старше 2010 року випуску.

загрузка...
Еще одна новость

Ринок «євроблях» перевернувся з ніг на голову

09.06.2018 г. в 09:06, autotheme.info

Головний аргумент користувачів нерозмитнених автомобілів в Україні – бажання їздити на нормальних і доступних автомобілях, але в логічному ланцюжку таких аргументів почав відбуватися системний збій. На спеціальних сайтах все частіше почали траплятися оголошення про продаж в Україні нерозмитнених ВАЗів, ЗАЗів і Daewoo. Та ще й за цінами, як за авто…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Как «русобляхи» украинизируются в Киеве

09.06.2018 г. в 09:06, autotheme.info

Невзирая на четырехлетнюю необъявленную войну, которая идет на территории Донбасса, российские граждане продолжают не только посещать Украину, но и ведут на территории нашей страны активный бизнес, сообщает Автотема. В Киеве в последнее время наблюдает наплыв премиальных автомобилей с российской регистрацией. На таких дорогих автомобилях явно ездят…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть