Як реагує алкотестер на вживання безалкогольного пива

10.06.2018 г. в 08:02, autotheme.info

Багато автовласників впевнені в нешкідливості безалкогольного пива та вважають, що його можна пити за кермом. Але ж чи таке воно безалкогольне як здається. Чи можна його насправді пити за кермом розбиралися o-doroge.com.

Склад безалкогольного пива точно такий же, як і у звичайного, алкогольного. Відрізняється лише вмістом алкоголю. У звичайному пиві вміст алкоголю в межах 3-5,5%, безалкогольне містить близько 0,5%, буває й більше. Це означає, що воно не зовсім безалкогольне.

Експерименти показали, що алкотестер реагує на вживання безалкогольного пива. Якщо після випитої однієї пляшки безалкогольного відразу дмухнути в алкотестер, то він покаже вміст алкоголю більше ніж 0,00, тому що пари алкоголю ще не вивітрилися. Якщо ж почекати 10 хвилин і після того дмухнути, то прилад може показати 0,00 проміле.

Виходить, якщо випити і почекати, то можна сідати за кермо. Але це тільки здається. Не всі алкотестери покажуть однакові цифри, це буде залежати від виробника пристрою. До того ж не варто забувати, що безалкогольне пиво теж може вплинути на вашу реакцію і уважність. Тому краще за кермом не пити навіть безалкогольного пива.

загрузка...
Еще одна новость

ЛАЗ Лайнер-9 – міжміський автобус львівського заводу

10.06.2018 г. в 08:02, autotheme.info

ЛАЗ Лайнер-9 – міжміський 9-метровий автобус, випускається на Львівському автобусному заводі з 2006 року. Має деякі схожості з міським ЛАЗ-А152 і міжміським ІнтерЛАЗ-10. ЛАЗ Лайнер-9 – найкоротший з сімейства НеоЛАЗ – його довжина всього 9.2 метра, ширина 2.5 метра і висота 3.00 метра. Перші зразки були показані ще в 2003 році на різних автошоу. Автобуси…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Посвідчення водія: почали діяти нові правила здачі іспитів

10.06.2018 г. в 08:02, uamotors.com.ua

Особа, позбавлена водійських прав, більше не допускатиметься до здачі іспитів для отримання водійського посвідчення. При наявності у такої особи посвідчення водія посадові особи територіального сервісного центру МВС зобов’язані повідомити про це в поліцію. Поліцейські повинні вилучити посвідчення і направити його в ТСЦ МВС за місцем проживання особи.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть