Жовтий сигнал світлофора таки відключають

11.06.2018 г. в 15:39, auto.ria.com

Кілька місяців тому активно обговорювалась тема «відміни жовтого сигналу світлофора». Пропозиція, висунута на одному із засідань Кабміну тоді ще на рівні ідеї, тепер почала втілюватись у життя. А разом з цим стало відомо, що саме значить «відміна жовтого», адже згідно ряду документів, в тому числі міжнародних, триколірну систему регулювання руху транспорту скасувати в цілому фактично неможливо.

Як повідомляє «20 Хвилин Вінниця», починаючи з 11 червня у нічний час на магістральних вулицях міста світлофори не перемикатимуть у «черговий режим». Тобто, незалежно від часу доби, світлофори працюватимуть у звичайному режимі, продовжуючи регулювати рух як і в день, за допомогою усіх трьох сигналів.

Відміна «нічного режиму», коли рух на перехрестях, обладнаних світлофорами, переходив із регульованого на нерегульований, покликана підвищити дорожню безпеку. Такий крок має унеможливити «нічні перегони» та дати більше безпеки пішоходам, які зможуть переходити дорогу за сигналом світлофора, а не сподіваючись на уважність водіїв та їх «вияв доброї волі».

Рішення щодо заборони «нічного миготливого жовтого» впроваджено вінницькою міською радою разом із місцевою патрульною поліцією. Юрій Лавренюк, заступник міністра інфраструктури, який є одним із ініціаторів «відміни жовтого», на своїй фейсбук-сторінці висловив сподівання, що «після схвалення Урядом, зазначені рекомендації (щодо відміни нічного режиму для світлофорів) будуть впроваджені усіма органами місцевого самоврядування по всій державі».

загрузка...
Еще одна новость

Евробляхам со скрученным пробегом объявили войну

11.06.2018 г. в 15:39, autonews.ua

В Европе в течение года собираются побороть проблему «скрученных» пробегов на автомобилях. И это не удивительно. Согласно последним данным через манипуляции с пробегом проходит от 5% до 12% машин, которые продаются в какой-либо стране ЕС. При продаже автомобиля за границу пробег «скручивается» у 30-50% автомобилей. Депутаты Европарламента постановили,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Деякі нові автомобілі можуть покинути український ринок

11.06.2018 г. в 15:39, auto.24tv.ua

Припинення поставок та випуску нових автомобілів може статися через початок дії нових європейських норм щодо безпеки автотранспортних засобів. З першого липня 2018 року для вантажних автомобілів, а з першого січня 2019 року для легкових авто в Україні починають діяти додаткові вимоги Порядку до Правил ЄЕК ООН 13 або 13Н “Системи гальмування” щодо…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть