В Україні побудують нову 4-смугову дорогу

11.06.2018 г. в 20:35, mmr.net.ua

Голова «Укравтодору» Славомір Новак повідомив, що відомство має намір побудувати нову 4-смугову дорогу. Новий автошлях пройде в об’їзд міста Бориспіль.

За словами Новака, проект об’їзної дороги може скоротити час транзиту в 10 разів, розвантажити трафік міста і зменшити кількість ДТП.

Особливості нової транспортної артерії поки не повідомляються. Ймовірно, що після повороту на аеропорт Бориспіль на автомагістралі М-03 буде побудована естакада і 4 км нової дороги, яка з’єднається з трасою Р-03 (Бровари-Бориспіль). Також очікується, що відрізок дороги Р-03 розширять з двох до чотирьох смуг. Перед селом Іванків, на місці, де з’єднуються дороги Р-03 і М-03, побудують 2-рівневі розв’язки.

Заступник глави «Укравтодору» Олександр Кава уточнив, що будівництво нової дороги може розпочатись в 2020 році.

загрузка...
Еще одна новость

Карпатский шлях: ЕС профинансирует новый автобан через Украину

11.06.2018 г. в 20:35, autotheme.info

Европейский союз готов профинансировать проект сети магистралей через Украину. Польское радио сообщило, что постройку этого пути внесли в проект финансового инструмента ЕС под названием «Объединяя Европу». Проект сети магистралей «Via Carpatia» или «Карпатський шлях» предложил еще в 2006 году тогдашний Президент Польши Лех Качинский. С тех пор он…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Україні почали відміняти жовтий колір світлофора

11.06.2018 г. в 20:35, socportal.info

З 11 червня у нічний час на магістральних вулицях міста світлофори не перемикатимуть у “черговий режим”. Першим містом для нововведень буде Вінниця. Відміна “нічного режиму”, коли рух на перехрестях, обладнаних світлофорами, переходив із регульованого на нерегульований, покликана підвищити дорожню безпеку. Такий крок має унеможливити “нічні перегони”…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть