Ціни на старі автомобілі впадуть на 20-50%

11.06.2018 г. в 22:29, mmr.net.ua

Швидше за все, ціни на вживані авто знизяться на 20% – це найбільш вірогідний сценарій. Однак, не виключено, що падіння вартості старих машин складе 50%. Найменш імовірний сценарій – збереження нинішньої цінової політики на вторинному ринку.

Такі прогнози Morgan Stanley, американського банківського холдингу, власника найбільшого брокерського бізнесу в світі.

На думку аналітиків, здешевлення старих машин буде тривати аж до 2021-го року. Це пояснюється зростанням ринку оренди автомобілів, які після служби в прокаті потрапляють на ринок за дуже «солодкими» цінами.

Експерти вважають, що доступна оренда машин і всілякі служби таксі (Uber та ін.), А також каршерінг роблять покупку особистого транспорту не завжди виправданою і вигідною. Тому зростає число тих, хто відмовляється від придбання автомобіля на користь ситуативного використання “чужих” машин і звільнення себе від обслуговування персонального авто.

До слова, в березні 2017 року зафіксовано рекордне зниження продажів нових машин в США, що є першим серйозним «дзвінком» і результатом падіння акцій GM, Fiat Chrysler і інших автомобільних компаній.

загрузка...
Еще одна новость

Почему всесезонные шины — плохая идея

11.06.2018 г. в 22:29, autonews.ua

Эксперты Американской автомобильной ассоциации (ААА) провели основательное тестирование всесезонных покрышек. Они проверили в разнообразных условиях огромное количество шин разных ценовых категорий и размеров. Даже включили в программу тестирования б/у резину. В итоге исследования показали один очень важный недостаток, который характерен для абсолютно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Депутати готують амністію нетверезим водіям

11.06.2018 г. в 22:29, mashyna.com.ua

Прийняті Верховною Радою в першому читанні зміни до Кримінального кодексу фактично звільняють водіїв від покарання за керування транспортним засобом в нетверезому стані. Таку думку висловив один з відомих українських адвокатів. Адвокат Вадим Володарский у Facebook проаналізував “Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть