Найбільший у світі виробник електротранспорту хоче виробляти електромобілі в Україні

12.06.2018 г. в 08:02, rubryka.com

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян провів зустріч з керуючим директором BYD Company Limited на європейському ринку паном Ісбрандом Хо (Isbrand Ho), повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Сторони обговорили можливість розміщення потужностей з виробництва літієвих батарей для електробусів та електромобілів на території України, а також плани BYD щодо експансії на європейський ринок.

«Україна має унікальний потенціал для розміщення виробничих потужностей та безбар’єрного експорту в ЄС завдяки Угоді про асоціацію України з ЄС та сприятливій економічній ситуації» – відзначив керуючий директор BYD на європейському ринку пан Ісбранд Хо.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запросив представників компанії BYD відвідати Україну для вивчення внутрішнього ринку та зустрічей з українським бізнесом для побудови подальшої кооперації.

«Україна вітає бажання найбільшого виробника електротранспорту та літієвих батарей компанію BYD серйозно розглядати Україну, як плацдарм для виходу на європейський ринок», – відмітив очільник Міністерства інфраструктури.

загрузка...
Еще одна новость

На безпеку на дорогах витратять понад 8 млрд грн

12.06.2018 г. в 08:02, auto.24tv.ua

Кабмін опублікував Державну програму підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні та прогнозовані показники зменшення аварійності від її впровадження. На підвищення безпеки дорожнього руху протягом 2018 – 2020 років буде витрачено 8,6 млрд гривень. Вони надійдуть від акцизу, який сплачується при купівлі водіями пального на АЗС. Відповідна…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

КрАЗ выпустил новый многофункциональный спецавтомобиль

12.06.2018 г. в 08:02, autonews.ua

Кременчугский автомобильный завод выпустил новый многофункциональный спецавтомобиль — каналопромывочный КО-503. Базой для новой модели послужил двухосный КрАЗ-5401Н2. Спецавтомобиль КО-503 предназначен для очистки ливневых канализационных труб от осадков и засоров. Базу под установку спецоборудования выбрали из новой линейки перспективных бескапотных…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть