Знайдено «золоте дно» в майбутній автофіксації порушень ПДР

12.06.2018 г. в 18:13, mashyna.com.ua

Спритні на руку ділки знайшли спосіб заробити величезні гроші на ще не запущеній системі фотофіксації порушень ПДР. Вони переконують місцеві влади купити обладнання, обіцяючи в майбутньому надзвичайні прибутки від штрафів. Хитрість в тому, що стандарт ще не затверджений, і якщо його в останній момент змінять, то куплені камери можна буде відвезти на дачу – спостерігати за воронами. Про це розповів Автоюрист Володимир Караваєв.

Відповідно до закону, комплекси автофіксації повинні купуватися за рахунок місцевих бюджетів. Автоюрист Володимир Караваєв говорить, що йому відомі випадки, коли вже зараз влада невеликих містечок купує камери у спритних на руку ділків, без будь-якої гарантії, що вони пройдуть сертифікацію.

«Приходять до чиновників «гінці» і починають розповідати: «Ось уже з вересня запрацює автоматична фіксація. Ви на цьому можете заробити. А у нас є обладнання, яке дозволяє то-то і те-то». Поверхнево розповідають законодавство, яке дозволяє це робити. Природно, у людей очі загоряються, вони закуповують це обладнання, встановлюють і ще й хваляться, що вони вже підготовлені, залишилося тільки дочекатися вересня. А потім мовляв, у них і порядок буде на дорогах, і бюджет наповнюватиметься.

Але справа в тому, що у нас досі не затверджений стандарт для цього обладнання, грубо кажучи – технічні вимоги. До тих пір, поки він не затверджений, говорити, що це обладнання відповідає цій вимозі чи ні – передчасно. А раптом в останній момент туди внесуть істотні зміни? Тому жодна нормальна людина не купуватиме обладнання, не розуміючи, які його перспективи щодо сертифікації. А якщо це обладнання не пройде сертифікацію, воно нічим не відрізняється від камер спостереження в приватному дворі – дивитися можна, а ось залучити не можна!», – сказав Володимир Караваєв.

загрузка...
Еще одна новость

В Украине появился новейший кабриолет Aston Martin DB11

12.06.2018 г. в 18:13, topgir.com.ua

Новое купе Aston Martin DB11 уже не раз видели в Украине и оно официально продается у нас с прошлого года. Теперь же в нашей стране впервые засняли кабриолет Aston Martin DB11 Volante. Спорткар Астон Мартин засняли в Одессе, хотя номера у авто киевские. Кстати, этот автомобиль отличается от купе не только отсутствием крыши – у него еще…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине заметили самую быструю Kia

12.06.2018 г. в 18:13, avtoblog.ua

В Украине сфотографировали самый быстрый автомобиль Kia в истории марки. Речь идет о фастбэке Stinger, в создании которого участвовал экс-глава BMW M-подразделения. Флагманская модель Kia была замечена в Киеве, на одном из столичных сервисных центров. На фото можно увидеть 2-литровую версию модели. Топовая же модификация оснащается 3,3-литровым…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть