Український автопром встановив історичний антирекорд

12.06.2018 г. в 19:12, mashyna.com.ua

У травні з заводів України вийшло 442 автотранспортні засоби. Такий обсяг випуску автотранспорту в 90 разів менше травневого результату десятирічної давності, відзначають в асоціації «Укравтопром».

П’ятий місяць поспіль статистику легкового сегменту національного автопрому формують виключно дані про великовузлове складання, яке здійснюється на заводі «Єврокар». У травні на Закарпатті було складено всього 374 Шкоди, що на 39% менше ніж попереднього місяця.

У порівнянні з травневим результатом минулого року, незважаючи на катастрофічно низьку базу порівняння, обсяг випуску легкових автомобілів знизився на 43,5 відсотка.

Продовжує демонструвати негативну динаміку виробництво комерційних автомобілів. Відносно травня 2017 року виробництво комерційних авто впало майже на 17%, а до квітня поточного року в половину, до 5 штук.

У статистиці відсутні дані по КрАЗу, який з незрозумілих причин перестав розкривати інформацію про обсяги виробництва своїх автомобілів з серпня 2016 року.

У той же час, виробництво автобусів в звітному місяці зросло на 17% до травня 2017 року і на 26% до квітня 2018 р. і становило 63 шт.

загрузка...
Еще одна новость

В Киеве засняли золотой Bentley с обшитым крокодиловой кожей капотом

12.06.2018 г. в 19:12, topgir.com.ua

Эксклюзивный Bentley был замечен на днях в Киеве. По понятным причинам остаться незамеченным на таком авто фактически нереально, а потому не удивительно, что он вновь вызвал бурные дискуссии в соцсетях. Автор данных снимков опубликовал их на своей странице в Facebook, написал, что Киев удивляет его каждый день. Комментаторы предполагают, что на…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Знайдено «золоте дно» в майбутній автофіксації порушень ПДР

12.06.2018 г. в 19:12, mashyna.com.ua

Спритні на руку ділки знайшли спосіб заробити величезні гроші на ще не запущеній системі фотофіксації порушень ПДР. Вони переконують місцеві влади купити обладнання, обіцяючи в майбутньому надзвичайні прибутки від штрафів. Хитрість в тому, що стандарт ще не затверджений, і якщо його в останній момент змінять, то куплені камери можна буде відвезти на…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть