«Нові» дороги в Криму шокували українців

12.06.2018 г. в 20:45, mmr.net.ua

В інтернеті з’явилися фото стану кримських доріг, які окупанти нібито відремонтували. Про це повідомив місцевий блогер в Twitter.

«Крим. Жителі Ялти шоковані ремонтом доріг по ГОСТам окупантів. Кажуть, що такого жаху Ялта ще не бачила. У коментарях твіту фотографії крупним планом. А поки почитайте захоплені відгуки. І так по всьому місту і Криму», – зазначив він.

Невдоволення від «нового» стану доріг висловили і жителі самого анексованого Росією Криму. За їх словами, до ремонту було навіть краще.

«Такого ремонту Ялта ще не бачила», «той випадок, коли до ремонту було краще, ніж після», «наноасфальт», «їм напевно премії дають за погану роботу», – пишуть користувачі.

загрузка...
Еще одна новость

Як українців дурять на заправках

12.06.2018 г. в 20:45, autotheme.info

Бензин дорожчає щороку, але чи змінюється його якість? Ми разом з нашим постійним експертом Максимом Несміяновим перевірили три столичні заправки. Шукали підтвердження якості бензину, дотримання норм пожежної безпеки та відсутність махінацій, а натомість знайшли багато цікавого. Заїжджаючи на заправку, зверніть увагу на стелу з цінами. Бачите, що…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

У МВС тепер кажуть, що для відеофіксації потрібен мільярд

12.06.2018 г. в 20:45, www.pravda.com.ua

Для введення автоматичної фото- та відеофіксації порушень правил дорожнього руху необхідно понад 1,1 мільярда гривень. Про це йдеться в звіті Рахункової палати від 11 червня за результатами аудиту Національної поліції, який проводили з 7 грудня 2017 по 1 березня 2018 року. Зазначається, що одним із пріоритетних напрямів діяльності Нацполіції…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть