Євробляхи в Україні: хто вирішить питання і які терміни

13.06.2018 г. в 10:10, fakty.ictv.ua

У Раду направили проект постанови, що дозволить Кабміну вирішити проблему неконтрольованого ввезення в Україну вживаних автомобілів.

На розгляд податкового комітету ВР був направлений проект постанови, що має назву Про вжиття невідкладних заходів для вирішення проблеми неконтрольованого ввезення на територію України вживаних автомобілів.

Внесений проект передбачає, що відповідно до статей 91 і 113 Конституції України, Кабінету Міністрів доручається у місячний термін з дня прийняття цієї Постанови вирішити проблему не контрольованого ввезення на територію України автомобілів, що були у вжитку, їх обороту і використання без проведення державної реєстрації.

Відповідно до пояснювальної записки до цієї Постанови, йдеться, що ввезення в Україну “нерозмитнених” автомобілів на іноземних номерах не тільки призводить до колосального недоотримання бюджетом митних платежів і зборів, а й серйозно погіршує рівень безпеки на дорогах.

До слова, у Верховній Раді України також розробили законопроект, що передбачає введення податку на старість для нерозмитнених авто.

загрузка...
Еще одна новость

Кабмін хоче зобов’язати в місячний термін вирішити проблему авто на єврономерах

13.06.2018 г. в 10:10, www.autocentre.ua

У ВР з’явився проект Постанови, покликаний в найближчий час вирішити проблему євроблях. Ще 30 травня 2018 року під час засідання уряду, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив готовність вирішити в місячний термін проблему неконтрольованого ввезення на митну територію України вживаних автомобілів на єврономерах (так звані євробляхи).…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Митники конфіскували автомобіль вартістю 1,4 мільйона гривень

13.06.2018 г. в 10:10, p-p.com.ua

На митному посту «Луцьк» вилучили автомобіль «Mercedes», власник якого приховував справжню вартість автомобіля. Про це повідомляє ДФС у Волинській області. Митний брокер на замовлення українця подав до оформлення декларацію з рахунком-фактурою. У ній значилось, що товар німецького виробника «Daimler AG» за договором купівлі-продажу становить…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть