Кабмін хоче зобов’язати в місячний термін вирішити проблему авто на єврономерах

13.06.2018 г. в 09:50, www.autocentre.ua

У ВР з’явився проект Постанови, покликаний в найближчий час вирішити проблему євроблях.

Ще 30 травня 2018 року під час засідання уряду, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман висловив готовність вирішити в місячний термін проблему неконтрольованого ввезення на митну територію України вживаних автомобілів на єврономерах (так звані євробляхи). Однак, для цього, за його словами, уряду потрібно вольове рішення парламенту.

І ось сьогодні, на розгляд податкового комітету ВР був направлений проект Постанови, що має назву «Про Вжиття невідкладніх заходів для розв’язання проблеми неконтрольованого ввезення на теріторію України вживаних автомобілів».

Внесений проект передбачає, що відповідно до статей 91 і 113 Конституції України, Кабінету Міністрів доручається в місячний термін з дня прийняття цієї Постанови проблему не контрольованого ввезення на територію України автомобілів, що були у вжитку, їх обороту і використання без проведення державної реєстрації.

Відповідно до пояснювальної записки до цієї Постанови, йдеться, що ввезення в Україну «нерозмитнених» автомобілів на іноземних номерах не тільки призводить до колосального недоотримання бюджетом митних платежів і зборів, а й серйозно погіршує рівень безпеки на дорогах.

Нерозумна експлуатація таких автомобілів призводить до неможливості залучити їх господарів до відповідальності за вчинені правопорушення, і стягнути з них штрафи і відшкодування збитків в разі нанесення шкоди життю, здоров’ю та майну.

Як відомо, проблема автомобілів на іноземних номерах вже довгий час є предметом дискусій на різних рівнях. У підсумку, на сьогоднішній день, і чиновники, і суспільство розділилися на два табори, які висловлюють діаметрально протилежні точки зору. Однак, до цього часу це питання залишається невирішеним, і проблема посилюється. Якби поданий сьогодні проект Постанови незабаром підписали, Кабінету Міністрів довелося б його вирішувати в швидкісному режимі.

загрузка...
Еще одна новость

Митники конфіскували автомобіль вартістю 1,4 мільйона гривень

13.06.2018 г. в 09:50, p-p.com.ua

На митному посту «Луцьк» вилучили автомобіль «Mercedes», власник якого приховував справжню вартість автомобіля. Про це повідомляє ДФС у Волинській області. Митний брокер на замовлення українця подав до оформлення декларацію з рахунком-фактурою. У ній значилось, що товар німецького виробника «Daimler AG» за договором купівлі-продажу становить…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Какие авто и в каком состоянии продают в Литве от 300 до 9000 евро

13.06.2018 г. в 09:50, www.autocentre.ua

За последние месяцы рынок подержанных авто в Украине фактически обогнал рынок новых машин. И тому есть просто объяснение – льготная растаможка. К слову, у украинцев еще есть время успеть растаможить иномарки, ввезенные из-за границы, на льготных условиях. Однако, сегодня далеко не все предпочитают ввоз б/у автомобиля из Европы с целью его последующей…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть