Власникам “євроблях” повідомили хороші новини

13.06.2018 г. в 19:59, autotheme.info

У Європі протягом року збираються подолати проблему «скручених» пробігів на автомобілях. Згідно з останніми даними через маніпуляції з пробігом проходить від 5% до 12% машин, які продаються в будь-якій країні ЄС. При продажу автомобіля за кордон пробіг «скручується» у 30-50% автомобілів.

Депутати Європарламенту ухвалили, що Єврокомісія за цей термін має запропонувати пакет заходів, спрямованих на боротьбу з викривленнями показань одометрів в Європі.

«Якщо ЕК включить наш заклик в пакет пропозицій до законів, щорічний ефект від цього становитиме від шести до дев’яти мільярдів євро. Крім того, збільшиться рівень довіри споживачів до старих машинами, покращиться ситуація з безпекою руху«, — заявили вони.

Депутати пропонують створити реєстри пробігу, інформація яких буде доступна з-за кордону. Крім того, пропонується частіше реєструвати пробіг — зокрема, під час кожного ремонту або відвідування сервісу. Схожа система працює в Нідерландах і Бельгії, де проблема «скручування» пробігу фактично вирішена.

Резолюція також пропонує встановити чіткі критерії безпеки одометрів. За підробку показників пробігу пропонується ввести кримінальну відповідальність. Зараз така норма є в законодавстві шести країн ЄС. Після прийняття резолюції Єврокомісія зобов’язана виступити із законодавчими пропозиціями з цього питання, або відмовитися підтримувати ініціативу ЕП, пояснивши своє рішення.

Таким чином, українські покупці європейських машин з пробігом будуть впевнені у відповідності показань одометрів дійсності.

Нагадаємо, аналітики переконані, що український бюджет втратив величезні суми коштів через автомобілі на європейських номерах. Зараз на території держави перебуває безліч авто з іноземною реєстрацією, власники яких порушили термін перебування в Україні.

Як раніше повідомляла “Народна Правда”, українська влада поступово переходить від жорстких заборон до конструктивного діалогу і нарешті зможе сформулювати прийнятні вимоги для власників недорогих авто з європейською реєстрацію щодо їхнього розмитнення.

загрузка...
Еще одна новость

Водителям предложат уникальный Fiat 600 с роторным двигателем

13.06.2018 г. в 19:59, autonews.ua

21-23 июня на аукционе в американском штате Коннектикут продадут очень редкий автомобиль – Fiat 600 1959 года выпуска с роторным двигателем Mazda. Второе его название — Angry Mosquito. Сейчас очень мало моделей с роторным двигателем. К ним относятся, например, Mazda RX-7 и RX-8. Но, оказывается, есть ещё один вариант – Fiat 600 1959. Этот автомобиль…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Единственный в мире хот-род Запорожец с 20-дюймовыми колесами

13.06.2018 г. в 19:59, topgir.com.ua

Тюнинг ЗАЗ порой бывает очень причудливым. Можно, например, вспомнить гоночный корч Запорожец с характеристиками спорткара. А в Барнауле засветился не менее яркий спорткар ЗАЗ-968М 1991 года. Запорожец обращает на себя внимание, прежде всего, обвесом и огромными 20-дюймовыми дисками. Хотя начинка еще более впечатляющая. Хот-род…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть