Чому краще не заправлятися до повного баку

13.06.2018 г. в 22:19, mashyna.com.ua

Автовласникам зараз нелегко. Окрім високих цін на пальне, працівники АЗС часто обдурюють клієнтів. Ми розповімо про декілька способів, як обдурюють на заправках власників авто.

Колонки працюють за певною схемою, яку можна порушити. Заправка автомобіля припиняється автоматично, коли кінчик носа пістолета контактує з пальним, це зазвичай відбувається через те, що великий струмінь спінює пальне. Деяких заправників це не зупиняє і вони намагаються долити бензину «під зав’язку».

Щоб заправити бак повністю, співробітник АЗС не повністю натискає на рукоятку, відповідно тиск менший і пальне не так піниться. Незважаючи на невеликий струмінь, колонка обчислює об’єм пального за стандартною схемою. В результаті в баку виявиться 30 літрів, а по лічильнику може вийти усі 50!

Щоб уникнути неприємностей, слід відмовитися від заправки до повного бака, а купувати визначену кількість пального.

Другий спосіб обману більш явний: коли водій поспішає до каси, співробітник заправки після першого клацання пістолета відливає в заздалегідь підготовлену каністру кілька літрів. В результаті автовласник оплачує чужий бензин.

загрузка...
Еще одна новость

Какие риски таит для водителей новый реестр ДТП

13.06.2018 г. в 22:19, autonews.ua

МВД серьезно взялось за создание единой базы ДТП. За образец берут европейский стандарт CADaS, который помогает анализировать аварийность и устранять ее причины. Однако в мощную систему учета заодно включат и массу персональной информации о водителях, вроде состояния их здоровья или травм, которые те получили в ДТП. Это создает риск, что собранные…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Украине появился BMW скорой помощи

13.06.2018 г. в 22:19, autonews.ua

25 новых машин скорой помощи появится в Киеве. Это микроавтобусы Citroen и Ford. Еще есть BMW. Для чего именно, пока неизвестно. Как рассказали водители новых автомобилей, они съехались под здание КГГА для презентации новой техники. 25 машин будут переданы городу и разъедутся по разным столичным станциям медиков. Пока последние…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть