Повідомили неприємну новину для водіїв

14.06.2018 г. в 07:20, gazeta.ua

В Україні подорожчав автомобільний газ. Ціни зростатимуть далі.

«За останній місяць ціни на скраплений газ зросли в роздробі на 19 копійок за літр. І це при тому, що в опті ціни знижувалися. Ринок зараз нестабільний. Потрібно слідкувати за ситуацією на світових ринках. Щоб розуміти, який саме ресурс заходить в Україну. Він визначатиме ціну на автогаз», – заявив експерт з питань енергетики Сергій Сапегін.

70-80% автогазу в Україну надходить з Росії.

«У Росії до президентських виборів стримувалися ціни на АЗС, щоб електорат був лояльний до чинної влади. Зараз роздрібний ринок відпрацьовує цей механізм обмеження цін і надолужує втрачений до виборів прибуток», – каже експерт.

За його словами, зростання оптових цін вплине на вартість ресурсу, який постачається на внутрішній ринок України. Це неминуче спричинить підняття цін для кінцевого українського споживача.

У світі нафта торгується понад $75 за барель. Наприкінці травня ціни піднялися до $80. Востаннє цієї позначки нафта досягала в листопаді 2014-го. За словами директора консалтингової групи «А-95» Сергія Куюна, в Україні ціни на бензин реагують на коливання вартості нафти. Адже ми імпортуємо 80% пального зі світового ринку.

загрузка...
Еще одна новость

КрАЗ выпустил новую партию спецавтомобилей

14.06.2018 г. в 07:20, autonews.ua

Кременчугский автозавод отправил очередную партию спецтранспорта украинским геологам «Укргаздобычи». Речь идет об автомобилях ФПВ-14224, изготовленных на полноприводном шасси КрАЗ-5233НЕ. Об этом сообщили в пресс-службе «АвтоКрАЗ». Оснащение вахтовых машин отличается мощностью двигателей и конструкции надстроек. Вахтовки с крупного тендера имеют…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Чому краще не заправлятися до повного баку

14.06.2018 г. в 07:20, mashyna.com.ua

Автовласникам зараз нелегко. Окрім високих цін на пальне, працівники АЗС часто обдурюють клієнтів. Ми розповімо про декілька способів, як обдурюють на заправках власників авто. Колонки працюють за певною схемою, яку можна порушити. Заправка автомобіля припиняється автоматично, коли кінчик носа пістолета контактує з пальним, це зазвичай відбувається…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть