В Україні стартувало виробництво електробусів

14.06.2018 г. в 11:46, autotheme.info

Корпорація «Богдан» передала французькому виробнику екологічного транспорту Bluebus п’ять 12-метрових кузовів для електробусів. Про це повідомили в прес-службі АТ «АК Богдан Моторс».

Корпорація у повному обсязі виконала умови міжнародного контракту і забезпечила відвантаження кузовів у зазначений контрактом термін. Французький замовник високо оцінив якість української продукції і висловив зацікавленість у продовженні співпраці.

«Цей контракт підтверджує конкурентоспроможність вітчизняного автопрому на ринку ЄС. Наші підприємства виграють у європейських за вартістю продукції, і, що головне, – не поступаються їм у якості. За умови державної підтримки українські заводи зможуть зміцнити свої позиції і знайти нових споживачів та замовників в Європі», – підкреслив директор ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» Дмитро Писаний.

Договір на поставку кузовів сторони підписали навесні цього року. Контракт забезпечив «Богдану» вихід на ринок Західної Європи. Виробництво кузовів проходило на «Автоскладальному заводі №1» у Луцьку, яке з 2008 року проектує і випускає електротранспорт в Україні.Це може стати підґрунтям для розширення співпраці між українським заводом та французьким замовником.

Нагадаємо, що данська компанія BankeElectromotive і луцький «Автоскладальний завод №1» уклали договори на розробку та виготовлення електричних спецвантажівок для міст Євросоюзу. Корпорація «Богдан» розраховує виготовити для данців щонайменше 15 електричних вантажних машин в поточному році. Перший автомобіль має зійти з конвеєру вже влітку. Якщо він успішно пройде дослідну експлуатацію, серійне виробництво вантажівок для Західної Європи буде розпочато в поточному році.

загрузка...
Еще одна новость

Львовский завод спустя четыре года запустил автобусы на конвейер

14.06.2018 г. в 11:46, ru.tsn.ua

Компания City Transport Group, в которую входят ЛАЗ и Днепропетровский автобусный завод понемногу возвращается к жизни. С начала года с конвейера сошло семь автобусов: 4-А183 та 3-А191. К концу июня производитель обещает показать еще одну модель ЛАЗ А141 с кузовом, собранным на заводе ДАЗ. Стоит отметить, что Львовский автобусный завод прекратил…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Американці представили Hummer ХХІ століття

14.06.2018 г. в 11:46, autotheme.info

Армійський позашляховик нового покоління носить назву AM General NXT 360 – це нащадок Хаммера. Днями у Парижі проходить найбільша міжнародна виставка озброєння Eurosatory 2018. Однією з найцікавіших автомобільних прем’єр цього року став армійський джип AM General NXT 360 – фактично, нове покоління легендарного HMMWV. Hummer – зареєстрована торгова…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть