В Україну хлине потік дешевих авто з Європи

14.06.2018 г. в 15:30, mashyna.com.ua

В Європі оголосили “війну” автомобілям, які шкодять навколишньому середовищу. Все це наслідки дизельного скандалу, який змусив світ спостерігати за викидами в атмосферу.

Перспектива заборони та відповідне зменшення попиту на дизельні автомобілі призводить до того, що автовиробники починають зменшувати обсяги випуску нових автівок та переорієнтовуються на так звані “зелені” авто – з електричними або гібридними двигунами.

Японська компанія Nissan заявила про плани відмовитися від розробки нових дизельних двигунів та планує зупинити продаж дизельних моделей на європейському ринку. Відмовились від випуску дизелів у Volvo та Porsche.

До кінця 2018 року практично повністю зупинити продаж дизельних модифікацій авто збирається інший японський автовиробник – Toyota. Компанія залишить для європейців лише кілька моделей на вибір.

В Україні, де екологією переймаються не настільки сильно, як в Європі, дизельні автомобілі доволі популярні. За даними AUTO-Consulting, за 4 місяці 2018 року продажі нових дизельних автомобілів в Україні перевищили 11 тис. штук, що склало рекордну частку в 43% від усіх проданих нових авто.

Світові тенденції можуть знизити кількість дизельних автівок в автосалонах, проте навряд чи вплинуть на їхню кількість на дорогах України. Одним з джерел дизелю лишається Європа, звідки прямують євробляхи.

загрузка...
Еще одна новость

«Євробляхи» з Болгарії: скільки коштують авто з пробігом

14.06.2018 г. в 15:30, mashyna.com.ua

Автомобілі на «бляхах» з Болгарії особливо цінуються в Україні. Чому така машина на єврономерах «під ключ» коштує дорожче ніж аналогічна з Польщі або Литви? Все просто: болгарські номери дуже схожі на українські і теж є комбінацією «дві букви-чотири цифри-дві букви». Тим більше там є номери серій «СА», «СВ» і «ВТ» – ну точно наші черкаські, чернігівські…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як законно їздити в Україні на авто з іноземними номерами

14.06.2018 г. в 15:30, uanews.org.ua

Використання автомобілів з іноземними номерами на території України часто супроводжується певними ризиками для водіїв або власників, які зумовлені незнанням або неправильним трактуванням вітчизняного законодавства щодо порядку їх ввезення. Протягом останніх років українські дороги масово заполонили авто з Польщі, Литви, Латвії та інших країн Європейського…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть