Для українських водіїв готують новий податок

15.06.2018 г. в 08:34, autotheme.info

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики підготував законопроект, спрямований на врегулювання ситуації з правилами ввезення до країни вживаних автомобілів, про що на прес-конференції повідомив народний депутат України Роберт Горват (фракція «Блок Петра Порошенка»).

За його словами, існує кілька варіантів комплексного вирішення проблеми як такої.

«Обмежувати екостандартами ввезення автомобілів – це тимчасовий метод, і він неправильний. Майже ніде в країнах Європи і світу ніхто цього не робить. Нормально – змушувати людину, яка хоче купити автомобіль, заплатити за «старість». Чим більше він забруднює атмосферу – тим більше він повинен платити», – сказав він.

За словами народного депутата, комітет, членом якого він є, вже підготував відповідний законопроект, який має бути зареєстрований у найближчі два-три тижні.

Крім того, сам Горват разом з групою депутатів розробив альтернативний законопроект, який має таку саму мету.

«Цей законопроект має таку саму мету, той самий «податок на старість», це диференційований акциз на момент реєстрації автомобіля. Чим старший вік – тим більший акциз», – сказав він.

Народний депутат додав, що в крайньому разі, якщо жоден із законопроектів не буде прийнятий, члени парламенту можуть продовжити дію закону №1389-19 (проект 3251 від 07.10.2015), яким до 31 грудня 2018 року встановлено пільгові ставки акцизного податку на імпортні вживані автомобілі.

загрузка...
Еще одна новость

Старий УAЗ-469 був проданий на аукціоні за ціною нового авто

15.06.2018 г. в 08:34, mmr.net.ua

В Американському місті Індіанаполіс компанія Mecum провела аукціон, на якому були класичні та рідкісні автомобілі. Аукціон був проведений минулого місяця і серед лотів виявився старий позашляховик УАЗ-469, який був проданий на аукціоні в США за 16,5 тис. доларів. Виставлений на продаж радянський позашляховик був випущений в 1987 році, причому…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новый Ford Explorer дебютировал в виде полицейского перехватчика

15.06.2018 г. в 08:34, www.autocentre.ua

Компания Ford опубликовала первые официальные фото кроссовера Explorer следующего поколения, на которых модель изображена в виде полицейского авто Police Interceptor Utility. Дебют нового Explorer запланирован только на следующий год, поэтому производитель пока не спешить раскрывать подробную информацию о кроссовере. По предварительным данным,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть