Автомобільний газ в Україні може стати розкішшю

15.06.2018 г. в 15:55, mashyna.com.ua

Непропуск «Укрзалізницею» через кордон цистерн зі скрапленим газом російських компаній, які потрапили в санкційний список, може призвести до значного зростання цін на паливо на фоні паніки. Такий прогноз висловив експерт з питань енергетики Артем Куюн.

«З року в рік взимку ціна більше знижується, влітку зростає через підвищення попиту. І найближчим часом ми допускаємо, що ціни можуть зростати. Десь 14,50-14,70 в Україні – це гранична ціна, при якій неможливо прогнозувати, тому що вже будуть відкриватися альтернативні джерела постачання», – пояснив експерт з питань енергетики Артем Куюн.

Нині на кордоні розвернули близько 20 цистерн, ще 160 – не поїхали у напрямку України і будуть перевантажуватися. Якщо не вистачатиме основних обсягів постачання – з Росії та Білорусі, зростатиме ціна. Додатковими джерелами можуть стати Польща, Литва, Угорщина. Але переважно це той самий російський газ, лише з більшою націнкою.

«Найбільше джерело таке – це морський транспорт. У Чорному морі дуже багато цього скрапленого газу – знову ж таки російського, казахського – тому за умови високої ціни в Україні цей газ може сюди потрапляти», – прогнозує він.

Експерт додав, що ринок скрапленого газу в Україні досить хисткий, проте навіть після значного підвищення цін це пальне залишиться одним із найвигідніших для споживача.

загрузка...
Еще одна новость

Розмитнення “євроблях”: на що треба звернути увагу

15.06.2018 г. в 15:55, narodna-pravda.ua

Українці все частіше купують автомобілі за кордоном після того, як знизилося мито. При цьому, більшість з них не ознайомлені з елементарними правилами розмитнення автомобіля при перетині українського кордону. Для того, щоб автомобіль безпроблемно перетнув кордон України, при його покупці потрібно врахувати ряд необхідних факторів. Що необхідно зробити…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Китай построит в Украине платные дороги

15.06.2018 г. в 15:55, jewishnews.com.ua

Министр инфраструктуры Владимир Омелян в эфире украинского радио заявил о намерениях китайских инвесторов построить в Украине платные автобаны. Об этом министру сообщили во время его последней деловой поездки в КНР. В планах китайцев украинские дороги будут построены как часть магистрали Балтика — Черное Море. Планируется строительство автобанов,…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть