У «євроблях» почалися проблеми с митницею

15.06.2018 г. в 23:54, news.finance.ua

Волинська митниця повідомила, що за останній час запобігла кільком спробам ввезення автомобілів на польській реєстрації за фіктивними дорученнями. Повідомляється, що протягом цього тижня було зафіксовано три такі факти.

Волинянин, перетинаючи кордон через пункт пропуску Ягодин на Volkswagen Passat, пред’явив нотаріальну довіреність на право користування автомобілем, засвідчену нібито нотаріусом з м. Лодзь.

Житель Черкаської області за кермом Skoda Octavia подав до митного контролю фіктивну довіреність від нотаріуса м. Слубіце.

Громадянин Польщі, прямуючи в Україну на чужому Volkswagen Golf, намагався в’їхати за підробленою довіреністю Канцелярії нотаріальної м. Люблін.

У підсумку всі три автомобілі були конфісковані на склад митниці. Згідно ч. 1 ст. 483 Митного Кодексу України громадян за скоєні порушення очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості автомобілів та конфіскація цих транспортних засобів.

Volkswagen Passat оцінений експертами в близько 130 тис. грн, Skoda Octavia – 126 тис. грн, Volkswagen Golf – майже 90 тис. грн. матеріали передані на розгляд суду.

Митники заявляють, що часто запобігають спробам ввезення автомобілів за несправжніми документами. Разом з тим, одна зі схем ввезення машин «на єврономерах» передбачає використання таких документів. І таких машин на дорогах України стає все більше, а це значить, що доблесні працівники митниці в деяких випадках таки закривають очі на недостовірність документів.

загрузка...
Еще одна новость

Представительство Mercedes-Benz инициировало разрыв отношений с запорожскими партнерами

15.06.2018 г. в 23:54, reporter-ua.com

Генеральное представительство Mercedes-Benz в Украине – компания «АвтоКапитал», инициировало прекращение деловых отношений с экс-дилером ООО Автодом Запорожье. Об этом идет речь в официальном сообщении пресс-службы УкрАВТО. Разрыв контракта обусловлен грубым нарушением запорожским экс-дилером условий договора и стандартов корпоративной этики. «По…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Ввоз подержанных автомобилей может подешеветь

15.06.2018 г. в 23:54, fakty.ua

Народные депутаты предлагают очередной вариант решения проблемы незаконного использования в Украине нерастаможенных машин иностранной регистрации. Этот вариант кажется наиболее приемлемым из всех предложенных, так как пытается урегулировать проблему ввоза не только авто c еврономерами, но и импорта всех транспортных средств. О новых предложениях парламентариев…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть