Порушникам паркування одягатимуть металеві «черевики» на колеса

16.06.2018 г. в 11:00, 4studio.com.ua

У Дрогобичі поліція буде боротися з водіями-порушниками правил паркування шляхом блокування коліс.

Як повідомили у Дрогобицькій міській раді, органи місцевого самоврядування закупили 16 пристроїв примусового загородження і зупинки автотранспорту для ефективної протидії порушенням правил паркування та притягнення водіїв-порушників до відповідальності.

Обладнання закуплене в рамках виконання програми, прийнятої Дрогобицькою міською радою з метою «належного забезпечення безпеки дорожнього руху, дотримання Правил дорожнього руху та профілактики правопорушень», оскільки є гостра проблема з порушеннями водіями правил паркування транспортних засобів, що в окремих випадках створює значні незручності мешканцям Дрогобича та перешкоджає нормальному функціонуванню міста. Вартість закупленого обладнання становить 13000 грн, які було виділено з місцевого бюджету.

«Блокувальні пристрої встановлюватимуть під колеса автомобілів і в такий спосіб унеможливлюватимуть рух транспортного засобу. Для того щоб зняти пристрій водіям доведеться звернутись до працівників поліції. Після сплати передбаченого законодавством штрафу, пристрій буде знято. Закуплені пристрої можна встановлювати на колеса будь-якого діаметру», – зазначається у повідомленні.

Блокувальні пристрої застосовуватимуть у першу чергу до автомобілів, запаркованих з порушенням вимог ПДР у випадках значного перешкоджання дорожньому руху або створення загрози безпеці руху, а також якщо транспортний засіб поставлено на проїжджій частині у два чи більше рядів, залишено у заборонених місцях зупинки або стоянки, на виділеній смузі руху громадського маршрутного транспорту або на вело доріжці, – інформує міська рада Дрогобича.

загрузка...
Еще одна новость

Движение по трассе Киев-Одесса ограничили: подробности

16.06.2018 г. в 11:00, www.facenews.ua

На трассе международного значения М-05 Киев-Одесса временно введены ограничения и перекрыто движение в связи с проведением капитального ремонта. Об этом в пятницу, 15 июня, сообщает Служба автомобильных дорог в Киевской области. В Службе автомобильных дорог сообщили об ограничении/закрытии движения на автодороге международного значения М-05…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Представлен новый украинский бронеавтомобиль

16.06.2018 г. в 11:00, autonews.ua

Недавно сообщалось о том, что корпорация «Богдан» разработала и построила новые бронеавтомобиль для украинской армии. Название машины — «Новатор» («Варта-Новатор»). На днях министр обороны Украины Степан Полторак сообщил, что «Новатор» рассматривается как один из вариантов для поставки на вооружение в подразделения Вооруженных сил Украины. Об…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть