Поляки поставили на місце українських «євробляхерів»

16.06.2018 г. в 13:05, mashyna.com.ua

У зоні діяльності Волинської митниці ДФС почастішали спроби громадян ввезти легкові автомобілі на польській реєстрації за фіктивними нотаріальними дорученнями. Зокрема, лише впродовж тижня посадовими особами управління протидії митним правопорушенням було зафіксовано 3 таких факти.

Волинянин, перетинаючи кордон через пункт пропуску Ягодин на «Volkswagen Passat», пред’явив нотаріальне доручення на право користування автомобілем, посвідчене нібито нотаріусом з м. Лодзь. Мешканець Черкащини за кермом «Skoda Octavia» подав до митного контролю фіктивну довіреність від нотаріуса м. Слубіца. Громадянин Польщі, прямуючи в Україну на чужому «Volkswagen Golf», скористався послугами аферистів, які підробили нотаріальне доручення Канцелярії нотаріальної м. Люблін.

Волинська митниця ефективно протидіє таким спробам через налагоджені механізми взаємодії з уповноваженими органами іноземних держав. Перевірки автентичності поданих до митного контролю доручень зазначених Канцелярій нотаріальних Республіки Польща спростували факти їх офіційного посвідчення. «Це не мій підпис, за номером реєстру значиться інша особа, документ є фальшивим», – висновки польських нотаріусів, ім’ям яких скористалися нечесні громадяни.

Відтак за фактами приховування від митного контролю, тобто за подання органу доходів і зборів як підстави для переміщення транспортних засобів документів, отриманих незаконним шляхом, усі три автомобілі вилучені на склад митниці. «Volkswagen Passat» оцінено експертами у близько 130 тис грн, «Skoda Octavia»- 126 тис грн, «Volkswagen Golf» – у майже 90 тис грн.

Відповідно до ч. 1 ст.. 483 Митного Кодексу України громадян за вчинені порушення очікує штраф у розмірі 100 відсотків вартості автомобілів та конфіскація цих транспортних засобів.

Матеріали передані на розгляд суду.

загрузка...
Еще одна новость

Самый дешевый электромобиль нарастил запас хода

16.06.2018 г. в 13:05, www.autocentre.ua

Китайский производитель SAIC-GM-Wuling презентовал модернизированный электромобиль Baojun E100, который в настоящий момент является самым доступными электрокаром в мире. Двухместная модель оснащена 40-сильным электромотором, дополненным новым блоком улучшенных аккумуляторов. Такая модернизация позволила значительно увеличить пробег на одной зарядке…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

На що необхідно звертати увагу при розмитненні “євроблях”

16.06.2018 г. в 13:05, narodna-pravda.ua

Українці все частіше купують автомобілі за кордоном після того, як знизилося мито. При цьому, більшість з них не ознайомлені з елементарними правилами розмитнення автомобіля при перетині українського кордону. Для того, щоб автомобіль безпроблемно перетнув кордон України, при його покупці потрібно врахувати ряд необхідних факторів. Що необхідно зробити…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть