У Раді підготували «євробляхову» революцію: що чекає українців

17.06.2018 г. в 00:53, mmr.net.ua

До Верховної ради України внесено два законопроекти щодо розмитнення машин на єврономерах, пише MMR

Згідно з інформацією на офіційному сайті, йдеться про проекти №8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування податком легкових транспортних засобів» та №8488 «Про внесення змін до Митного кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо ввезення транспортних засобів на митну територію України”.

Тексти законопроектів, які передані на розгляд керівництву, поки не опубліковані в прес-службі ВР.

У свою чергу, прес-служба ініціатора, голови Комітету з питань податкової та митної політики Ніни Южаніної повідомила про базові ставки для одиниці авто: з бензиновим двигуном – 50 євро, з дизельним двигуном – 75 євро, із застосуванням до них коефіцієнтів.

Пояснюється, що розмір акцизного податку дорівнює базовій ставці, помноженій на коефіцієнт двигуна – обчислюється шляхом ділення об’єму двигуна на 1000, і коефіцієнт віку – це кількість повних календарних років.

«Розраховані за новим принципом акцизи будуть значно менше тих, що діють зараз, а різниця в розмірі ставок для різних за об’ємом двигунів авто не буде такою істотною. При цьому акцизний податок на старі авто, звичайно, буде вище за рахунок його збільшення на віковий коефіцієнт, який буде стимулювати придбання новіших авто», – розповіла Южаніна.

За її словами, прийняття змін до Податкового кодексу не тільки дозволить зменшити вартість транспортних засобів, а й створить такі необхідні правові та економічні умови для реєстрації вже ввезених в Україну машин з іноземною реєстрацією.

загрузка...
Еще одна новость

Харьковчан удивил странный гибрид Nissan Leaf

17.06.2018 г. в 00:53, auto.24tv.ua

Автомобиль переделан кустарно, возможно, уже в Украине. В соцсети Фейсбук выложили фото электромобиля Nissan Leaf предыдущего поколения с кузовом пикап. Машина была замечена в Харькове, что подтвердили многочисленные пользователи сети. Передняя часть кузова полностью от Nissan Leaf, задняя – сделана самостоятельно. Это самодельный кузов, накрытый…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Автоэксперты назвали пять способов, как купить автомобиль с пробегом дешевле

17.06.2018 г. в 00:53, versiya.info

Покупатели поддержанных автомобилей обычно ищут способ сэкономить на покупке авто, несмотря на то, что машину на вторичном рынке выбрать сложнее, чем в автосалоне. Возглавила рейтинг вежливость и личный осмотр авто. Специалисты советуют не требовать снижения цены во время телефонных переговоров, а обсудить это при личной встрече, что покажет…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть