Автомобілі з пробігом стрімко подешевшають

17.06.2018 г. в 11:41, autotheme.info

Швидше за все, ціни на вживані авто знизяться на 20% – це найбільш вірогідний сценарій. Однак, не виключено, що падіння вартості старих машин складе 50%. Найменш імовірний сценарій – збереження нинішньої цінової політики на вторинному ринку.

Такі прогнози Morgan Stanley, американського банківського холдингу, власника найбільшого брокерського бізнесу в світі, повідомляє Автоцентр.

На думку аналітиків, здешевлення старих машин буде тривати аж до 2021-го року. Це пояснюється зростанням ринку оренди автомобілів, які після служби в прокаті потрапляють на ринок за дуже «солодкими» цінами.

Експерти вважають, що доступна оренда машин і всілякі служби таксі (Uber та ін.), А також каршерінг роблять покупку особистого транспорту не завжди виправданою і вигідною. Тому зростає число тих, хто відмовляється від придбання автомобіля на користь ситуативного використання “чужих” машин і звільнення себе від обслуговування персонального авто.

До слова, в березні 2017 року зафіксовано рекордне зниження продажів нових машин в США, що є першим серйозним «дзвінком» і результатом падіння акцій GM, Fiat Chrysler і інших автомобільних компаній.

загрузка...
Еще одна новость

Грозит уголовное наказание: чем может обернуться желание водителей обезопасить свою машину

17.06.2018 г. в 11:41, autonews.ua

Страшное ЧП с детьми, подорвавшимися возле припаркованной «Волги», пополнилось новыми подробностями — взрывчатку в бардачок мог заложить хозяин автомобиля, чтобы защититься от воров. Об этом сообщил глава МВД Арсен Аваков. Подобная самозащита грозит уголовным наказанием и другим автомобилистам, которые пытаются обезопаситься. Особенно, если действие…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Дорогу заблоковано: яке покарання передбачене законом за протести на автошляхах

17.06.2018 г. в 11:41, autotheme.info

Юристи не бачать порушень у тому, що люди перекривають автошляхи міжнародного, національного та місцевого значення, пише газета “Експрес“. “Якщо люди перекривають дорогу, ходячи безперервно нерегульованим пішохідним переходом, то водії транспортних засобів зобов’язані їх пропускати, — каже Роман Волоконський, юрист. — Кожен громадянин або група…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть