У Китаї відстежуватимуть автомобілі

17.06.2018 г. в 14:46, nv.ua

Китайські чиновники запевняють, що система допоможе відстежувати перевантаженість доріг, але, швидше за все, вона стане ще одним інструментом спостереження.

Нова програма влади дозволить відстежувати автомобілі громадян з використанням RFID чіпів.

Ця програма впроваджується Міністерством громадської безпеки Китаю і Науково-дослідним інститутом управління рухом. Вона розпочне свою роботу 1 липня.

Спочатку програма буде добровільною, але стане обов’язковою для нових автомобілів, починаючи з 2019 року.

Встановивши RFID-чіпи на вітрові скла нових автомобілів і зчитувальні пристрої на дорогах, урядовці, як повідомляється, сподіваються, що зможуть вивчати і покращувати затори, тому зможуть зменшити забруднення повітря. Але також у Китаї сподіваються використовувати чіпи, щоб допомогти зупинити зростання терористичних атак.

Джеймс Ендрю Льюїс, старший віце-президент Центру стратегічних і міжнародних досліджень, вважає, що система RFID стане ще одним інструментом, що уряд використовує для моніторингу громадян. Справа в тому, що не відомо, яку інформацію зберігатимуть на цих мітках, крім моделі автомобіля, його кольору та реєстраційного знака з VIN.

Система RFID, говорить Льюїс, є “ще одним кроком для такого всеосяжного контролю. Будь-які позитивні моменти переважуються нав’язливістю всього цього”.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперты рассказали, как сэкономить на обслуживании автомобиля

17.06.2018 г. в 14:46, vistanews.ru

Обслуживание машин с каждым днем автомобилистам выходит все дороже. Им на помощь пришли эксперты, рассказавшие, как можно на этом сэкономить. Легче всего придется тем автолюбителям, которые живут в частных домах, так как они могут отказаться от автомоек и приводить в порядок свой автомобиль самостоятельно. Но и для жителей городов есть решение – можно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Як виглядає звалище нових утоплених авто в США (Відео)

17.06.2018 г. в 14:46, www.autocentre.ua

Останнім часом в Україні активно ввозяться вживані авто з США. Часто вітчизняним автолюбителям пропонують свіжі машини в хорошому стані за помірною ціною. Однак мало хто знає, що серед “американських” авто нерідко трапляються потопельники. І часто це машини останніх років та з невеликим пробігом. У цьому ролику ви можете побачити детальний огляд…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть