В Україні придумали “податок на старість” для б/у іномарок

17.06.2018 г. в 15:35, ukr.segodnya.ua

Комітет Верховної Ради України з питань податкової та митної політики підготував законопроект, який повинен врегулювати правила ввезення б/у автомобілів. Про це повідомив член комітету, народний депутат Роберт Горват, уточнивши, що документ буде зареєстрований в парламенті в найближчі тижні.

Водночас, Горват виступив проти ідеї обмежувати ввезення авто екостандарт.

“Це тимчасовий метод, і він неправильний. Майже ніде в країнах Європи і світу ніхто цього не робить. Нормально – змушувати людину, яка хоче купити автомобіль, заплатити за “старість”. Чим більше він забруднює атмосферу – тим більше він повинен платити“, – сказав Горват.

Сам Горват разом з групою депутатів розробив альтернативний законопроект, який має таку ж мету.

“Цей законопроект має таку ж мету, той же “податок на старість”, це диференційований акциз в момент реєстрації автомобіля. Чим старше вік – тим більше акциз“, – сказав він.

Народний депутат додав, що в крайньому випадку, якщо жоден із законопроектів не буде прийнятий, члени парламенту можуть продовжити дію закону №1389-19 (проект 3251 від 07.10.2015), яким до 31 грудня 2018 року встановлено пільгові ставки акцизного податку на імпортні б/у автомобілі.

Раніше глава профільного комітету Ніна Южаніна озвучила ставки розмитнення “евроблях”, які можуть ввести в Україні. За словами Южаніної, нові ставки розраховані таким чином, щоб вони захищали країну від екологічної шкоди, якої завдають старі автомобілі.

Нагадаємо, ввезення авто на “евробляхах” в Україну ускладнили. Тепер під час перетину кордону громадянин України, крім поданих до митної служби довіреностей від імені литовських компаній, чиї інтереси він представляє, повинен надати ще низку документів.

загрузка...
Еще одна новость

У Китаї відстежуватимуть автомобілі

17.06.2018 г. в 15:35, nv.ua

Китайські чиновники запевняють, що система допоможе відстежувати перевантаженість доріг, але, швидше за все, вона стане ще одним інструментом спостереження. Нова програма влади дозволить відстежувати автомобілі громадян з використанням RFID чіпів. Ця програма впроваджується Міністерством громадської безпеки Китаю і Науково-дослідним інститутом…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Эксперты рассказали, как сэкономить на обслуживании автомобиля

17.06.2018 г. в 15:35, vistanews.ru

Обслуживание машин с каждым днем автомобилистам выходит все дороже. Им на помощь пришли эксперты, рассказавшие, как можно на этом сэкономить. Легче всего придется тем автолюбителям, которые живут в частных домах, так как они могут отказаться от автомоек и приводить в порядок свой автомобиль самостоятельно. Но и для жителей городов есть решение – можно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть