В Україні побудують важливу об'їзну дорогу

17.06.2018 г. в 19:37, autonews.ua

Укравтодор заявив про наміри побудувати кільцеву дорогу навколо Борисполя. Цього чекали вже давно. Не секрет, що місто страждає від транзитного транспорту, потік якого величезний, а водії — від того, що на проїзд містом йде зайва година.

«Об’їзна дорога навколо Борисполя є дуже важливим інфраструктурним проектом для нас. Це не секрет, що місто страждає від транзитних автомобілів, які проїжджають через його центр. Загалом понад 30 тисяч машин щодня. Це спричиняє безліч негативних наслідків як для міста, так і для його мешканців»,— повідомив керівник «Укравтодору» Славомір Новак.

Зараз йде пошук і порівняння різних маршрутів нової магістралі. Але точно відомо, що вона буде відповідати категорії 16 та мати не менше ніж 4 смуги в кожному напрямку і максимально дозволену швидкість 110 км/год.

«Ця дорога буде відповідати найсучаснішим стандартам безпеки. Я неодноразово проїжджав через Бориспіль і знаю, що транзит може займати близько 50-60 хвилин. Впевнений, що на об’їзд міста водії будуть витрачати не більше ніж 5 хвилин», — додав Новак.

Дорога повинна об’єднати трасу М-03 в об’їзд міста та забезпечити проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Н-08 Бориспіль — Запоріжжя — Маріуполь та траси Т-10-18 Бориспіль — Яготин — Жоравка. Проект може включати реконструкцію наявних доріг та будівництво повністю нових ділянок.

«Укравтодор» дає 10 місяців на створення окружної дороги без розрахунку часу на узгодження проектної документації.

загрузка...
Еще одна новость

Унікальні кадри: як рекламували «Таврію» в 1989 році (Відео)

17.06.2018 г. в 19:37, mashyna.com.ua

Модель ЗАЗ-1102 «Таврія» була однією з найдешевших автівок спочатку СРСР, а потім незалежної України. Мало хто знає, але модель з самого початку активно експортували в різні куточки світу. Твоя МАШИНА відшукала старий але дуже креативний рекламний ролик, присвячений легендарній «Таврії».

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Во сколько обойдется видеофиксация нарушений ПДД

17.06.2018 г. в 19:37, avtoblog.ua

МВД оценивает стоимость запуска в Украине системы автоматической фото- и видеофиксации нарушений ПДД в 1.1 млрд гривен. Эта сумма была определена по результатам аудиторской проверки Национальной полиции, проводившейся Счетной палатой с 7 декабря 2017 года по 1 марта 2018 года. Как указывается в отчете, одной из причин того, что система до сих пор…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть