Чому ціни на уживані автомобілі впадуть на 20-50%

18.06.2018 г. в 10:42, autotheme.info

У найближчі 3-4 роки уживані автомобілі суттєво подешевшають.

Найімовірніше, ціни на уживані авто зменшаться на 20% – це найбільш імовірний сценарій. Однак, не виключено, що падіння вартості уживаних машин становитиме 50%. Найменш імовірний сценарій – збереження нинішньої цінової політики на вторинному ринку.

Такі прогнози Morgan Stanley, американського банківського холдингу, власника найбільшого брокерського бізнесу у світі.

На думку аналітиків, здешевлення вживаних машин триватиме аж до 2021-го року. Це пояснюється зростанням ринку оренди автомобілів, які після служби в прокаті потрапляють на ринок із дуже «солодкими» цінами.

Експерти вважають, що доступна оренда машин та всілякі служби таксі (Uber тощо), а також каршерінг роблять купівлю особистого транспорту не завжди виправданою і вигідною. Тому зростає кількість тих, хто відмовляється від придбання автомобіля на користь ситуативного використання “чужих” машин та звільнення себе від обслуговування персонального авто.

До речі, в березні 2017 року зафіксовано рекордне зниження продажів нових машин у США, що є першим серйозним «дзвіночком» і результатом падіння акцій GM, Fiat Chrysler і інших автомобільних компаній.

загрузка...
Еще одна новость

Що буде, якщо на ходу включити задню передачу (Відео)

18.06.2018 г. в 10:42, autonews.ua

Це питання рано чи пізно приходить в голову майже кожному водієві. Але влаштовувати подібне випробування своєму авто практично ніхто не наважується. Що ж насправді станеться, якщо «увіткнути задню» в момент, коли машина їде вперед на повному ходу? Включити «задній хід» під час руху вперед теоретично можна на будь-якій машині – що з «автоматом»,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Евросоюз профинансирует автобан через Украину к трем морям

18.06.2018 г. в 10:42, strou.net

Европейский Союз в рамках проекта строительства магистралей, пролегающих через украинские территории, выделит финансирование на путь «Объединяем Европу». Как Strou.net сообщили в пресс-службе Кабинета министров Украины, строительство пути, пролегающего через территорию Украины было внесено в проект финансового инструмента Евросоюза, которые называется…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть