В Україні влаштували полювання на старі покинуті авто

18.06.2018 г. в 12:20, mashyna.com.ua

Київський міський голова Віталій Кличко доручив здійснити обстеження територій в усіх районах столиці з метою виявлення старих покинутих автомобілів.

«Якщо автомобіль знаходиться в жахливому стані, ми бачимо, що на ньому відсутні номерні знаки, у нас є всі підстави, щоб евакуювати його на штрафмайданчик до з’ясування, хто є власником авто», – додав він.

Якщо ж власників таких автомобілів не знаходять, зауважив міський голова, то з часом автівки слід утилізувати на металобрухт.

Так, відповідно до окремого доручення, голови РДА мають забезпечити перевірку балансових територій на предмет виявлення таких транспортних засобів у термін до 2 липня 2018 року. Відповідальним на рівні міської адміністрації визначено заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

Зокрема, очільник Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації Володимир Каретко вже провів робочу нараду з керівниками структурних підрозділів адміністрації із зазначеного питання та доручив негайно розпочати обстеження балансових територій.

загрузка...
Еще одна новость

В Британии изобрели первый в мире криптовелосипед

18.06.2018 г. в 12:20, vchaspik.ua

Конструкция оснащена педальным приводом, который и отвечает за майнинг. Сообщается, что пока вы крутите педали – вы зарабатываете. По сути, велосипед сам платит за то, что вы его используете. Создатели обещают, что преодоление расстояния в одну милю позволит заработать столько LoyalCoin, что их можно будет обменять на 20 фунтов.

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Листи щастя вже в дорозі

18.06.2018 г. в 12:20, pogliad.ua

У вересні українські водії почнуть отримувати так звані «листи щастя» Незабаром водіям надсилатимуть листи зі штрафами, коли запрацює фото- і відеофіксація порушень ПДР Уже у вересні українські водії почнуть отримувати (принаймні так йдеться у законі, підписаному президентом) так звані «листи щастя» - повідомлення про порушення ПДР. Їх мають фіксувати…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть