«Євробляхери» знову підставили українських водіїв

19.06.2018 г. в 15:30, narodna-pravda.ua

Президія Моторного (транспортного) страхового бюро України має намір підвищити тарифи на ОСАГО. Про це FinClub повідомило джерело, знайоме з планами бюро, пише НАРОДНА ПРАВДА.

Повідомляється, що частота страхових випадків в Україні зростає одночасно зі збитковістю даного виду страхування, тому до 2019 року всі страховики перейдуть на максимальний передбачений законодавством розмір вартості страховки.

Проте експерти попереджають, що такі заходи не допоможуть компенсувати збільшення розміру страхових виплат.

Генеральний директор асоціації “Страховий бізнес” В’ячеслав Черняховський стверджує, що в 2015-2017 роках відбулося зростання збитковості та рівня страхових виплат до 35-40% від зібраних премій. В країні з’являється все більше автомобілів, в тому числі і з європейськими номерами, що призводить до підвищення настання страхових випадків.

Майже третина всіх заявлених відшкодувань припадає на виплати до 5 тис. грн. Введення франшизи в 2-3 тис. грн часто робить звернення до СК недоцільним.

При цьому у різних компаній різний рівень збитковості. Рівень збитковості топ-20 найбільших автостраховиків в 2017 році склав 67,8%, у той час як у решти СК – 48,7%. Страховикам з високою збитковістю пропонується дозволити підвищувати вартість страховки.

загрузка...
Еще одна новость

Эксперты назвали ошибки водителей, помогающие угонщикам

19.06.2018 г. в 15:30, www.bagnet.org

Эксперты назвали ошибки автовладельцев, которые облегчают угонщикам задачу. Как оказалось, самой распространенной ошибкой является установка сигнализации со светодиодом на видном месте и наклейка на заднем стекле. В такой ситуации опытный угонщик с легкостью распознает тип сигнализации. Кроме того, ошибкой является установка сигнализации у дилера.…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Поліцейським подарували потужний суперкар Nissan GT-R

19.06.2018 г. в 15:30, mmr.net.ua

У японській поліції з’явився спорткар Nissan GT-R. Суперкар було пожертвувано невідомою людиною. Машина буде використовуватися як патрульне авто в префектурі Тошігі, житель якої і пожертвував її правоохоронцям. Начальник поліції з радістю прийняв 656-сильний подарунок і навіть організував з цього приводу церемонію. Для роботи в якості…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть