Розмитнення евроблях: українці пообіцяли владі новий Майдан

19.06.2018 г. в 19:42, znaj.ua

Голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна заявила, що у Верховній Раді зареєстровані законопроекти, покликані зменшити вартість імпортних авто і поставити крапку в історії з їх нелегальним ввезенням.

Зокрема, акцизний податок для авто, які ввозяться в Україну буде змінено. Так, базові ставки акцизного податку будуть наступними: для авто з бензиновим двигуном — 50 євро, для авто на дизелі — 75 євро.с

Мова йде саме про базові ставки, до яких будуть застосовані коефіцієнти двигуна та віку. Показник обсягу двигуна буде ділитися на 1000. А коефіцієнт віку — це кількість повних календарних років.

Пропозиція чиновників для власників авто на єврономерах не викликає ентузіазму серед населення України.

Так населення коментує новий законопроект:

«Закон маразматиків. За старе авто платити більше ніж за нове — це законопроект для мажорів», «Невже у депутатів немає більш серйозних завдань, як гнобити народ. А може це і є головне завдання і мета», «Я не юрист, але моє розуміння таке — це два рази оподаткування одного і того ж товару. Я як людина і громадянин просто обурююся, адже як треба не любити своїх людей, щоб змушувати їх їздити на Жигулях, Москвичах, Запорожців — на такий давній техніці і за таких як наші дороги», — скаржаться українці.

Інші користувачі також шоковані дивною формулою розмитнення, яку пропонує парламент.

«Вони там з дуба звалилися, що за дебільна формула розмитнення», «Давно Майдан у кіптяві не був. Депутатам білі сорочки забруднить гаром шин», «Ще мало набрали грошей, знову закон щоб гріти змінюють пишуть під себе, як хочуть», — зазначають інтернет-користувачі.

Як повідомлялося, український уряд всіляко намагається знайти нові способи для зміни ставок за розмитнення автомобілів з еврономерами.

Так, голова парламентського комітету з питань митної та податкової політики Ніна Южаніна розповіла, що в даний момент у Кабміні планують дозволити розмитнення автомобілів з європейськими номерами, проте за новими розцінками. Якщо вірити запевненням чиновників, гроші від цього дозволять захищати Україну від забруднення повітря вихлопними газами старих автомобілів. Відзначається, що Южаніна озвучила розміри ставок.

Як стверджують чиновники, завдяки таким захмарним розцінками, кількість ввезених в країну старих авто різко знизиться.

загрузка...
Еще одна новость

Забытый на 40 лет Porsche священника выставили на продажу

19.06.2018 г. в 19:42, www.autocentre.ua

Редкий спорткар Porsche 356B Super 90 1962 года, простоявший забытым целых 40 лет, выставили на продажу. Автомобиль продается в США, просят за него – 56,5 тыс. долларов. Изначально автомобиль принадлежал одному священнику, который в 1970-х годов эмигрировал из Германии в США, и забрал машину с собой. Но через какое-то время Порше был продан нынешнему…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Гройсман хочет ввести очередное новшество на дорогах

19.06.2018 г. в 19:42, autonews.ua

Премьер-министр Украины Владимир Гройсман считает, что с разрушением дорог может справиться технологическое решение — автоматическая фиксация перегруженного автомобиля. Гройсман в сети Facebook обнародовал видео о том, как работает такая система. «Перегруженные фуры. Вероятно, одна из самых больших угроз безопасности движения на наших дорогах.…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть