Легалізація «євробляхи» становитиме 2500-3000 євро

20.06.2018 г. в 22:29, auto.24tv.ua

Нові законопроекти, які зараз пропонує прийняти голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, зроблять можливою легалізацію в Україні вживаного авто за 2500-3000 євро.

При формуванні платежів за легалізацію буде грати роль вік автомобілю, його ціна та об’єм двигуна. Таким чином за старі авто з великими моторами доведеться платити більше, а за новіші малокубатурні менше. Також свою роль буде відігравати ціна авто заявлена на митниці.

На думку пані Южаніної саме цей параметр буде найбільш придатним для маніпулювання. Тому йому надається не таке велике значення. Левову частку платежів складатиме акциз, який розраховується виходячи з віку авто та об’єму двигуна.

Нагадаємо, що відповідні законопроекти вже подані у Верховну раду (№ 8487 і № 8488). За цим посиланням можна ознайомитись з таблицею, за допомогою якої відбувається розрахунок суми акцизу. До нього ще потрібно додати 20% НДС та 10% ввізного мита від вартості авто.

загрузка...
Еще одна новость

СТО начинают отказываться обслуживать «евробляхи»

20.06.2018 г. в 22:29, strana.ua

Украинские СТО начали отказывать владельцам автомобилей на еврономерах в обслуживании их машин. Пока речь идет о единичных случаях, но не исключено, что вскоре это приобретет массовый характер. Причина кроется в состоянии львиной доли ввезенных в страну авто. Люди обращаются за решением одной проблемы, а в ходе диагностики сервис находит десяток…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новые автомобили Nissan будут изготавливаться из сверхпрочной стали

20.06.2018 г. в 22:29, avtodream.org

Новая люксовая версия кроссовера Infiniti QX50 выступит первой массовой машиной бренда, чей кузов выполнен из стали, обладающей высокой прочностью на растяжение (980 Мпа). Данная сверхпрочная сталь обладает высоким уровнем деформации. За счёт её применения уменьшается вес авто, формы приобретают большую аэродинамику. Вследствие этого ТС меньше…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть