В Україні з’являться нові білоруські авто?

21.06.2018 г. в 07:22, ukrautoprom.com.ua

До 2020 року на потужностях білоруського ВАТ «Вітязь» буде налагоджено серійне виробництво зарядних станцій для електромобілів, інформує «УкрАвтопром».

Про це днями повідомив голова Державного комітету з науки і технологій Республіки Олександр Шумілін. Він повідомив, що до держпрограми інноваційного розвитку Білорусі на 2016-2020 роки внесено комплексні доповнення і на реалізацію проектів Програми буде додатково спрямовано понад 50 млн рублів. Серед нових проектів Програми – створення виробництв по випуску засобів зарядної інфраструктури для електромобілів у ВАТ «Вітязь».

«Реалізація проекту вже почалася, але повномасштабне серійне виробництво зарядних станцій буде налагоджено в 2020 році», – сказав Шумілін.

Також раніше повідомлялося, що білорусько-британське підприємство «Юнісон» і китайська компанія Zotye підписали угоду про створення на території Білорусі складального виробництва 30 тисяч електромобілів марки Zotye.

Цей проект передбачає інвестиції в розмірі 560 млн доларів і створення високого ступеня локалізації виробництва до 2022 року. Передбачається, що вироблені електромобілі будуть реалізовуватися як на внутрішньому ринку, так і на ринках країн СНД.

загрузка...
Еще одна новость

Ціни на автомобілі в Україні можуть різко знизитись

21.06.2018 г. в 07:22, mashyna.com.ua

Якщо Верховна Рада ухвалить законопроект №8487 про обкладання акцизним податком імпортних автомобілів, їхня ціна на українському ринку може дуже змінитись – вони стануть доступнішими. Про це під час інтерв’ю заявив директор інформаційно-аналітичної групи «Автоконсалтинг» Олег Омельницький. «Ми бачимо, що є зниження, воно реальне – від 2 до 13 разів…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Новая украинская полиция использует методы развода ГАИ

21.06.2018 г. в 07:22, autonews.ua

ГАИ уже не существует, но ее дело живет и процветает. По крайней мере, это утверждает депутат Верховной Рады Сергей Рудык. Он застал патрульную полицию за тем, что они расположившись в «хлебном» месте пытаются «развести» автомобилистов на взятку. Об этом нардеп написал на своей странице в Facebook и опубликовал видео. “Друзья-автомобилисты! Особенно…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть