Ціни на автомобілі в Україні можуть різко знизитись

21.06.2018 г. в 02:21, mashyna.com.ua

Якщо Верховна Рада ухвалить законопроект №8487 про обкладання акцизним податком імпортних автомобілів, їхня ціна на українському ринку може дуже змінитись – вони стануть доступнішими. Про це під час інтерв’ю заявив директор інформаційно-аналітичної групи «Автоконсалтинг» Олег Омельницький.

«Ми бачимо, що є зниження, воно реальне – від 2 до 13 разів через зниження податків», – сказав Омельницький.

Він також зазначив, що ці законопроекти усувають бар’єр. Мова йде про заборони на імпорт автомобілів, що не відповідають екологічному стандарту Євро-5. Це означає, що після прийняття документа можна буде можливо завезти автомобіль будь-якого стандарту.

Нагадаємо, законопроект №8487 «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування акцизним податком легкових транспортних засобів» передбачає зниження ставок акцизу на ввезення в країну автомобілів. Таким чином через зниження акцизів іноземні авто можуть подешевшати у 13 разів.

загрузка...
Еще одна новость

Новая украинская полиция использует методы развода ГАИ

21.06.2018 г. в 02:21, autonews.ua

ГАИ уже не существует, но ее дело живет и процветает. По крайней мере, это утверждает депутат Верховной Рады Сергей Рудык. Он застал патрульную полицию за тем, что они расположившись в «хлебном» месте пытаются «развести» автомобилистов на взятку. Об этом нардеп написал на своей странице в Facebook и опубликовал видео. “Друзья-автомобилисты! Особенно…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Легалізація «євробляхи» становитиме 2500-3000 євро

21.06.2018 г. в 02:21, auto.24tv.ua

Нові законопроекти, які зараз пропонує прийняти голова парламентського комітету з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна, зроблять можливою легалізацію в Україні вживаного авто за 2500-3000 євро. При формуванні платежів за легалізацію буде грати роль вік автомобілю, його ціна та об’єм двигуна. Таким чином за старі авто з великими моторами…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть