«АвтоКрАЗ» вийшов на новий рівень

21.06.2018 г. в 16:39, mashyna.com.ua

У рамках підготовки до сертифікаційного аудиту, на ПрАТ «АвтоКрАЗ» завершився черговий аудит системи менеджменту якості, що проводився незалежними аудиторами.

Під час аудиту було перевірено функціонування всіх процесів системи менеджменту якості підприємства, а саме процесів менеджменту, основних процесів та підтримуючих процесів, виконання вимог стандарту IATF 16949 на робочих місцях у виробничих цехах.

По закінченню роботи аудитори відзначили, що система роботи багатьох підрозділів агрегатного та складального виробництв підприємства значно покращилася і відповідає вимогам світового автомобільного стандарту.

Прес-служба заводу повідомила, що вимоги стандарту IATF 16949:2016 активно впроваджуються у ПрАТ «АвтоКрАЗ» із 2017 року. Мета впровадження – виконання стратегічних цілей ПрАТ «АвтоКрАЗ» щодо підвищення якості продукції, ефективності виробництва та розширення ринків збуту.

Для довідки: Стандарт IATF 16949:2016 «Фундаментальні вимоги до системи менеджменту якості для виробництва автомобільної промисловості та організацій, які виготовляють відповідні сервісні частини» містить вимоги по застосуванню найкращих світових практик для виробництва якісної та безпечної продукції.

Стандарти для автомобільної промисловості змушують виробників враховувати всі ризики та наслідки впливу автомобілів на навколишній світ і на людину. І саме тому застосування даного стандарту є необхідним засобом для виживання у конкурентній боротьбі на автомобільному ринку та прилучення до світового автопрому.

загрузка...
Еще одна новость

Евробляхеры назвали последний аргумент в борьбе за дешевую растаможку

21.06.2018 г. в 16:39, autonews.ua

Депутаты Верховной рады не захотели рассматривать законопроекты по «евробляхам», которые предложил комитет Нины Южаниной. Предполагалось, что законы №8487 и №8488 будут включены в повестку дня. Это, мягко говоря, идет вразрез с представлениями о том, что перед выборами они должны пиариться на общественно значимых вопросах. Тем не менее, «передышка»…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

В Индии делают пластиковые дороги из отходов

21.06.2018 г. в 16:39, autotheme.info

Экологи бьют тревогу. Земля постепенно превращается в свалку пластиковых отходов. В Индии нашли оригинальное решение борьбы с данной глобальной проблемой, сообщает Автотема. На побережье Индийского океана ежедневно выносится огромное количество пластиковых бутылок и другого мусора. Индийцы решили использовать данные отходы в качестве материала для…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть