Легалізація «євроблях»: нардепи хочуть, щоб нові автомобілі було вигідніше завозити в Україну

22.06.2018 г. в 13:18, zik.ua

Питання автомобілів на єврономерах досі не вирішене. Тому у парламенті шукають механізми як врегулювати це питання. Найближчим часом на автовласників автомобілів із іноземною реєстрацією чекають новації. Законотворці переконані, що виграють усі, автовласники ж запевняють, що їх не почули.

Остаточно з’ясувати, що робити з автомобілями на єврономерах хочуть українські нардепи. До Верховної Ради внесли два законопроекти, що мають легалізувати іноземні машини. Парламентарі певні, йдуть на значні поступки власникам «євроблях».

«Ставки акцизних податків взагалі знизилися у декілька разів. Бо там, де вони були взагалі непомірними тепер ставка на автомобілі 20 тисяч і 16 тисяч євро на автомобіль. Тобто ці ставки знижені в десятки разів», – сказала голова Податкового комітету Верховної Ради Ніна Южаніна.

На більшість вимог власників євроавтомобілів можновладці таки зважили кажуть у громадській організації, яка опікується цим питанням, але розрахунками акцизів не задоволені.

«Треба ухвалити закон, а не перехідне положення. Також треба зняти обмеження Євро-5 або взагалі зняти. Щоб у класифікації взагалі не було цього пункту. Також треба налагодити математичні розрахунки розмитнення», – зазначив керівник «Автоєвросили» Олег Ярошевич.

Для того, щоби легалізувати «євробляхи», водіям потрібно буде, аби справжній власник у країні Європи зняв її з обліку і завіз в Україну як імпорт. Потім сплатити податки під час розмитнення. Цікаво, що за запропонованих умов, вигідно буде ввозити новіші машини.

«Проблема в тому, що ми не очікували такої ціни на розмитнення, яку хочуть впровадити», – прокоментував Ярошевич.

Якщо ж законопроект ухвалять, людина матиме на перереєстрацію півроку. Крім цього, дозволять зареєструвати авто на будь-якому митному пункті. На думку депутатів, така лібералізація «євробляхового» питання вплине на весь автомобільний ринок. Прогнозують, ціни на вживані автівки підуть донизу.

«Кількість автомобілів зросте і реальна вартість автомобілів, що були у вжитку зменшаться. Але це не стосуватиметься автомобілів від трьох до восьми років», – зазначив народний депутат Дмитро Святаш.

Утім поки запропоновані ідеї є лише законопроектами. Цього тижня депутати так і не змогли розглянути новації і перенесли голосування на наступний.

загрузка...
Еще одна новость

Начат ремонт одной из самых худших дорог в Украине

22.06.2018 г. в 13:18, autotheme.info

В СМИ неоднократно сообщалось об ужасном состоянии дороги Кропивницкий – Николаев. На некоторых участках дороги, как таковой, вообще не было, а машины не могли разъехаться, сообщает Автотема. В некоторых местах асфальта не наблюдалось, поэтому даже небольшой дождь создавал для автомобилистов немало трудностей. На днях дорожные службы, наконец-то,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Во что можно превратить обычный Ford Focus (видео)

22.06.2018 г. в 13:18, www.autocentre.ua

В США состоялся масштабный слет поклонников модели Ford Focus. Американские фанаты популярной модели Ford Focus провели впечатляющий слет, чтобы померяться друг с другом и порадовать публику доработками собственных авто. Найти два одинаковых экземпляра среди сотен, продемонстрированных на мероприятии, вряд ли удастся. При этом все посетившие слет…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть