Уряд зупиняє ввезення "євроблях"

22.06.2018 г. в 14:22, automotoclub.info

Кабінет Міністрів, не чекаючи делегування повноважень від Верховної Ради, прийняв власну постанову щодо "євроблях".

А із трьох можливих сценаріїв розвитку подій із «євробляхами» (лояльний, компромісний та силовий), як ви вже здогадались, обрано третій. Постанову КМУ №479 «Про реалізацію експериментального проекту щодо створення умов для унеможливлення ухилення від сплати митних платежів» сьогодні (21 червня) оприлюднено в офіційному виданні, і вона одразу набрала чинності.

Цей документ дає право поліцейським цілодобово перебувати в зонах митного контролю в пунктах пропуску через державний кордон та в інших місцях, де органи ДФС здійснюють митні формальності. Також поліції надається доступ до автоматизованої системи митного оформлення «Інспектор-2006». Мета згаданих нововведень – боротьба із порушеннями митних правил.

Отже, тепер контрабандисти, а також «верблюди» та «гонщики по повітрю», які завозили нерозмитнені автомобілі, навряд чи зможуть «порішати» питання із перетином кордону на нерозмитненому автомобілі. Адже, погодьтесь, імовірність того, що митник згодиться «закрити очі» за «дякую в конверті», коли у нього за спиною стоїть поліцейський, дорівнює нулю.

Однак, це вже припущення, яким не місце серед сухих фактів. А от що задокументовано, то це термін дії експериментальних заходів – до 31 грудня 2018 року. Чи буде продовжений поліцейський контроль на митницях — залежатиме від звітів МВС, Мінфіну та ДФС, які вони формуватимуть щомісячно, описуючи результати боротьби із порушенням митних правил.

загрузка...
Еще одна новость

Почему «евробляхеры» против законопроектов Южаниной

22.06.2018 г. в 14:22, autonews.ua

Глава общественной организации «Автоевросила» Олег Ярошевич выступил в эфире телеканала ZIK с критикой законопроекта №8487. По его мнению, необходимо снизить акциз для более старых автомобилей. «Основные три требования ГО мы собрали и подали Комитету ВРУ. Во-первых, хотим, чтобы сняли стандарт «Евро-5» и можно было бы растаможить любой автомобиль,…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

Легалізація «євроблях»: нардепи хочуть, щоб нові автомобілі було вигідніше завозити в Україну

22.06.2018 г. в 14:22, zik.ua

Питання автомобілів на єврономерах досі не вирішене. Тому у парламенті шукають механізми як врегулювати це питання. Найближчим часом на автовласників автомобілів із іноземною реєстрацією чекають новації. Законотворці переконані, що виграють усі, автовласники ж запевняють, що їх не почули. Остаточно з’ясувати, що робити з автомобілями на єврономерах…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть