Яку суму готові заплатити українці за розмитнення «євроблях»

22.06.2018 г. в 16:32, mashyna.com.ua

Очільник ГО “АвтоЄвроСила” Олег Ярошевич розповів, яку суму готові внести власники авто на іноземній реєстрації для їх розмитнення.

За словами пана Ярошевича, його організація провела опитування серед своїх учасників. Зггідно його результатів, “приблизно 80% українців готові витратити на розмитнення від 500 до 1000 євро. Це якщо говорити про середню вартість авто у 2 тисячі євро. Тобто піввартості автомобіля українці готові заплатити в державу. Це обґрунтована позиція людей”, – зазначив Ярошевич.

Така сума не буде “болячою” для сімейного бюджету. Однак за нинішнім законопроектом 10-15-річні машини пропонують розмитнювати за 2500-3000 євро. Це забагто для власника авто на європейській реєстрації.

Ярошевич додав, що по українських дорогах, фактично, їздять 3 мільйони автомобілів з іноземною реєстрацією проти 1-ого мільйона офіційної статистики. На його думку, у фіскальній службі зумисно занижують реальні цифри щодо кількості “євроблях” у країні.

«Саме ДФС занижує реальні цифри “євроблях” в Україні, щоб зняти напруження щодо усвідомлення того, скільки у нас таких авто. За останній місяць, згідно із соціологічними дослідженнями, на територію України завезли 65 тисяч автомобілів. Наголошую, це тільки за місяць», – сказав Ярошевич.

загрузка...
Еще одна новость

В Польше создали свой «Запорожец»

22.06.2018 г. в 16:32, veroyatno.com.ua

В Польше создан антипробочный автомобиль. Речь идет о «народной машине» FSO Polonez польского производства, которая попала в руки неназванного умельца. Как передает infocar.ua, мастер уменьшил ширину транспортного средства в два раза. В стандартном варианте автомобиля FSO Polonez имеется пять посадочных мест. После модернизации машина предназначена…

Прочитать новость
И еще это можно почитать

КрАЗ выпустил новую версию военного грузовика

22.06.2018 г. в 16:32, autonews.ua

Армейский полноприводный грузовик КрАЗ-5233НЕ 4х4 получил новую версию — на его базе построили командно-штабную машину. На шасси установлен КУНГ, который оснащен всеми необходимыми системами: фильтровентиляции, кондиционирования, обогрева, освещения и светомаскировки, средствами пожаротушения, а также площадкой с дизель-генераторной установкой и…

Прочитать новость
загрузка...

Больше новостей

загрузка...

© 2013-2018 AvtoVod
info@avtovod.org.ua

Закрыть
Нажмите «Нравится» и читайте автомобильные новости в Facebook!
Спасибо, я не хочу больше это видеть